Wpis z mikrobloga

Mój ojciec dogadał się z fryzjerem mojej matki, przelewa mu regularnie raz w miesiącu jakąś skromną kwotę, ten za każdym razem kiedy zrobi mojej matce fryzurę dzwoni do mojego ojca i mówi dokładnie co było poprawiane. Kiedy matka wraca do domu jakby niby nic ojciec wali tekstem ''Wow kochanie byłaś u fryzjera? Super wyglądasz, naprawdę świetnie ci pasują lekko przyciemnione i odrobinę krótsze''. Każdy wygrywa. Tylko morda cicho.

#rodzina
  • 45
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: Myślę, że to jest trochę jak z kupieniem sobie nowej rzeczy do ubrania - raczej jest nam miło, że ktoś zauważył różnicę, która nam też się podoba. Może się mylę, ale z tego co sam zauważyłem, to kobiety (nie tylko zresztą) lubią jak ktoś zauważy u nich jakąś zmianę :-)
  • Odpowiedz
@Trollunio: rozumiem ze milo ale zauwazenia nowej fryzury i komplementu w tym temacie bardziej sie spodziewam od colezanek, faceci przeciez są usposledzeniu w kwestii zauważania szczegółów co jest powszechnym faktem wiec dalej mnie dziwi ze kobiety sie oburzaja na to ze on nie zauwazyl ze przyciemnilam wlosy o jeden ton!!! XD
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: #coolstory mi się przypomniało - moja luba wróciła kiedyś od fryzjera, który przefarbował jej włosy na kasztanowe. Kiedy ją zobaczyłem, rzuciłem bezmyślnie "super fryzura, moja była miała taki sam kolor" przez jakiś miesiąc zero seksu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz