Wpis z mikrobloga

635 840 - 1000 = 634 840
#plywajzwykopem

TL,DR:


Dużo dzisiaj na basenie myślałem nad swoim życiem. Przyszła jesień, stan #tfwnogf i #feels łapią coraz częściej, a ja znalazłem najgorszy sposób rozwiązywania tego problemu, mianowicie alkohol. Od paru tygodni z małymi wyjątkami nie pamiętam, żebym nie łyknął chociaż piwka, względnie sześciu, w weekendy zdecydowanie mocniejsze trunki, niejednokrotnie do odcięcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z racji tego, że od dawna grywam w piłkę w 9 lidze (zapraszam do obserwowania tagu #tkkfsokol) a ostatnio dość intensywnie basenuję, wypadałoby prowadzić zdrowy tryb życia, a jak sobie już trochę wypiję, to zawsze #!$%@? jakiś szajs na potęgę i oponka zamiast znikać, cały czas się utrzymuje #logikaniebieskichpaskow

Pora powiedzieć temu dość! (°°
Znalazłem rozwiązanie. Zainspirowany trochę wpisami @smieszekpozakontrolo #smieszekogarnia (szkoda, że usunąłeś konto kumplu, mam nadzieję, że wszystko pomyślnie u Ciebie!) oraz pozostałych Mireczków z pod tagu #noalcoholchallenge — #oswiadczenie — deklaruję, że do 1 grudnia 2015 godz. 00:01 nie wypiję ani grama alkoholu (òóˇ)
W miarę możliwości będę opisywał jak znoszę tą katorgę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reasumując — każdy, kto zaplusuje ten wpis do niedzieli, 1 listopada 2015 oraz doda mnie do obserwowanych użytkowników weźmie udział w losowaniu ostatniej butelki wody ognistej, którą miałem wypić dziś wieczorem, pic rel, dostawa na mój koszt.
Zielonki zarejestrowane po dodaniu tego wpisu nie grajo!
#rozdajo

Piątka!
f.....e - 635 840 - 1000 = 634 840
#plywajzwykopem

TL,DR:
SPOILER

Dużo dzisia...

źródło: comment_W5ND1NF1xMeIeOZSMEVnQNe3Xz1SOoNh.jpg

Pobierz
  • 27
@Ospen: I jeszcze pewnie student prawa :D
@faynie: Ja nie piję wódki od jakiegoś roku bo się bardzo źle po wódce czuję. Ale też pod alkoholizm z piwem podpadam :( I basen zaniedbałem :(
Ogólnie w złe #feels właśnie wkroczyłem :(
@Gronie: Zauważyłem, że ostatnio tylko plusujesz pod tagiem, a mało contentu dodajesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czyli jedziemy mniej więcej w tym samym pociągu — ogarnij się dopóki nie jest za późno!
@Minetqa: Jest różnica.
Jeśli to student prawa i tak się chwali co to on nie jest (a naprawdę to ma wszystko od rodziców) to nie szanuję.
Jeśli to wypokowy programista, który sobie na te 15k zarobił samodzielnie to szanuję.
@faynie: Jak sytuacja z pracą i zdrowiem wróci do normy (teraz mnie boli i jestem bezrobotny więc są ważniejsze wydatki niż basen) to na pewno wrócę.
Trzymaj kciuki bo w poniedziałek