Wpis z mikrobloga

635 840 - 1000 = 634 840
#plywajzwykopem

TL,DR:


Dużo dzisiaj na basenie myślałem nad swoim życiem. Przyszła jesień, stan #tfwnogf i #feels łapią coraz częściej, a ja znalazłem najgorszy sposób rozwiązywania tego problemu, mianowicie a-----l. Od paru tygodni z małymi wyjątkami nie pamiętam, żebym nie łyknął chociaż piwka, względnie sześciu, w weekendy zdecydowanie mocniejsze trunki, niejednokrotnie do odcięcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z racji tego, że od dawna grywam w piłkę w 9 lidze (zapraszam do obserwowania tagu #tkkfsokol) a ostatnio dość intensywnie basenuję, wypadałoby prowadzić zdrowy tryb życia, a jak sobie już trochę wypiję, to zawsze w--------m jakiś szajs na potęgę i oponka zamiast znikać, cały czas się utrzymuje #logikaniebieskichpaskow

Pora powiedzieć temu dość! (°°
Znalazłem rozwiązanie. Zainspirowany trochę wpisami @smieszekpozakontrolo #smieszekogarnia (szkoda, że usunąłeś konto kumplu, mam nadzieję, że wszystko pomyślnie u Ciebie!) oraz pozostałych Mireczków z pod tagu #noalcoholchallenge — #oswiadczenie — deklaruję, że do 1 grudnia 2015 godz. 00:01 nie wypiję ani grama alkoholu (òóˇ)
W miarę możliwości będę opisywał jak znoszę tą katorgę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reasumując — każdy, kto zaplusuje ten wpis do niedzieli, 1 listopada 2015 oraz doda mnie do obserwowanych użytkowników weźmie udział w losowaniu ostatniej butelki wody ognistej, którą miałem wypić dziś wieczorem, pic rel, dostawa na mój koszt.
Zielonki zarejestrowane po dodaniu tego wpisu nie grajo!
#rozdajo

Piątka!
f.....e - 635 840 - 1000 = 634 840
#plywajzwykopem

TL,DR:
SPOILER

Dużo dzisia...

źródło: comment_W5ND1NF1xMeIeOZSMEVnQNe3Xz1SOoNh.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@faynie: ja juz drugi tydzien pije w pracy.miedzy innymi bimber ,bolsa, stocka, grants'a.najlepsze jest to ,ze pijac rano to ok 17 wydmuchuje 00 na alkomacie ewentualnie na komendzie , bo nawet mi sie nie chce wierzyc ,ze moj o4ganizm tak szybko alko spala. Dawka jaka spozywam to od 200-400ml czystego alko albo bimełku.
  • Odpowiedz
W branzy budowlanej( ͡° ͜ʖ ͡°).wczesniej w innej firmie moi znajomi pili do 9 w biurze aby o 15 wyjsc i jechac autem do domu. Najlepszy motyw byl jak kolega przed wizyta w starostwie powiatowym na parkingu strzelil piwko i kobita w urzedzi3 od niego wyczula woń alk9holu. Oburzona powiedziala mu ,ze czuje od niego p--o. A on na to , ze strzelil sobie wlasnie na lepszy humor
  • Odpowiedz