Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: W demokracji nie chodzi o to co mówisz ale jak to mówisz, bolszewicy również obiecywali ludziom raj na ziemi za ich pieniadze i rozbudowany aparat urządniczy i naród w to uwierzyl. Zandberg ładnie mówił, a broda dodawała mu charyzmy, wyborca nie rozróżnia podstawowych pojęć gospodarczych i społęcznych. To zwykły baran który głosuje na tego który ładniej się prezentuję. Niczym produkt na wystawie sklepowej. Moja mama chciała na niego zagłosować po
@ImInLoveWithTheCoco: ja to czytałem';]

W demokracji nie chodzi o to co mówisz ale jak to mówisz, bolszewicy również obiecywali ludziom raj na ziemi za ich pieniadze i rozbudowany aparat urządniczy i w to uwierzyli


@crystaldragon: No prawie, bolszewicy byli w mniejszości, większością byli mienszewicy, których zabijali. Kupili uzbrojonych obietnicami, powołali własne służby, mieli monopol na prasę, oni dyktowali warunki.

Zandberg ładnie mówił, a broda dodawała mu charyzmy, wyborca nie rozróżnia
@Sig00: nie co Ty, to komuniści, którzy chcą mordować prywaciarzy, są agenturą Moskwy, a głosują na nich tylko ci co nie rozróżniają podstawowych pojęć społecznych i ekonomicznych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zandberg ładnie mówił, a broda dodawała mu charyzmy, wyborca nie rozróżnia podstawowych pojęć gospodarczych i społęcznych.To zwykły baran który głosuje na tego który ładniej się prezentuję. Niczym produkt na wystawie sklepowej. Moja mama chciała na niego zagłosować po debacie lecz na szczęście namówiłem ją na kukiza


@crystaldragon: ale swoją Matke to Ty szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)-