Wpis z mikrobloga

O co kaman z tymi tatuażami? Chodzę po warszawce i coraz częściej to widzę, zawsze ten sam zestaw -> kolorowe włosy, piercing i takie tatuaże, w stylizacji brudna ławka w gimbazie xD To jakiś styl, czy zwyczajnie "Udało mi się nie wydać całej wypłaty na antydepresanty i inne ćpanie, to jebnę sobie kolejny tatuażyk za stuwe hehe"?

#tatuaze #alternatywka #rozowepaski
stanleymorison - O co kaman z tymi tatuażami? Chodzę po warszawce i coraz częściej to...

źródło: law

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@stanleymorison nikt mi nie wmówi, że osoba robiąca sobie takie bazgroły bez ładu i składu na ciele ma równo pod beretem.

Ciesz się, że potencjalne cpunki i psycholaski same siebie oznaczają. Dla mnie to na plus, bo wiem kogo unikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stanleymorison: to się chyba nazywa „ignorant tattoo”, tak przynajmniej twierdzi Google. Na szczęście taki syf w miarę łatwo będzie usunąć kiedyś lub zakryć czymś porządnym. Choć ludzie którzy lubią takie klimaty nie stronią od dziarania sobie np twarzy lub szyji więc z coverami w takich miejscach to już tak łatwo nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
obrzydliwy kanon piękna który przybył ze zlewaczałego zachodu


@jestem_tunowy: Odważne słowa jak na kogoś z anime avkiem xD W konserwowym raju miałbyś przemodelowany ryjec gdyby cie zobaczyli w twojej ulubionej mangozjebowej koszulce.
  • Odpowiedz
  • 8
@jestem_tunowy Różnica ptysiu taka, że ja nie mam poglądów całkowicie przeciwnych do avka xD No ale fakt że konserwatyści zazwyczaj nie przepadają za anime, gośćmi udającymi laski i słabymi jednostkami to najwidoczniej urojenia. So be it, po prostu obyś nigdy nie przekonał się o dobroci swoich towarzyszy.
  • Odpowiedz