Wpis z mikrobloga

@FrauWolf: Nie przejmuj się. To naturalne, że w młodym wieku popiera się populistów za którymi nie stoi nic merytorycznego, jak Korwin, czy Kukiz. Większości z nich przejdzie.
  • Odpowiedz
@FrauWolf: Większego populisty od Korwina nie znajdziesz. Kto gadał o tym, że normalne państwo rozwijałoby się 10-15% rocznie? To są bzdury tego kalibru, że aż wstyd polemizować.

Kukiz to natomiast intelektualna miernota i podobnych sobie ludzi wprowadził właśnie do Sejmu.
  • Odpowiedz
Wszystkim przejdzie i nikt nie będzie głosował. Nie da się tego powiedzieć @BongoBong bo to tak nie działa ze młodym Sebixom porosną bujne wąsy i przeistoczą się w Januszy, a ich poglądy nagle zmienią i z harnasiem w ręku powiedzą idę głosować na tego kto wygrywa sondaże bo nie chce być gowniakiem, który głosuje na populistę. I trudno też powiedzieć, że Korwin jest populistą. Mówi on rzeczy które niektórych ludzi oburzają
  • Odpowiedz
@Fundorr: Dlatego pisałem o większości. Oto więc wymieniam komitety ogólnopolskie na które według mnie można było głosować bez zażenowania, co nie znaczy, że je popieram, czy zgadzam się z nimi. Z wieloma z nich mi zupełnie nie po drodze:

-PiS
-PO
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Możesz nie popierać tych opcji, ale są one w pewnych wypadkach rozsądne. PSL jeżeli lubisz wyważoną, centrową politykę, albo masz interesy na wsi. Razem, jeżeli chcesz budowy państwa socjaldemokratycznego, albo po prostu jesteś pracownikiem na śmieciówce, słabo zarabiającym, bądź cokolwiek.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Myślisz, że mnie zagłuszysz mówieniem o kompromitacji. PSL i Razem czy się z nimi zgadzamy, czy nie są jednak merytoryczne. Może ci po prostu nie po drodze z ich pomysłami.
  • Odpowiedz
@FrauWolf: Zamiast wejść w polemikę, wystawianie ocen i gadanie o trollach i baitach. Typowe dla tego środowiska niezdolnego do stanięcia do dyskusji merytorycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dorośli ludzie rozmawiają, mentalne gimbusy robią zasłonę w postaci zakrzykiwania, albo śmieszków, że na pewno ktoś nie mówi poważnie.
  • Odpowiedz