Wpis z mikrobloga

@Korwin-Mikke:
PS Wątpię, że to będzie kiedykolwiek przeczytane, ale oszukujmy ludzi. Jak Pan nie może tego zrobić - niech oszukują inni. Przedstawmy im Nowoczesną w wersji prawdziwie liberalnej. Tylko ten prawdziwy liberalizm pokażemy po wyborach.
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: Wg sondażu exit poll z dnia wyborów ilość mężczyzn głosujących na KORWiN wynosiła 7,1%, a kobiet 2,8%( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzeba było nie mówić o odebraniu praw wyborczych kobietom albo najzwyczajniej w świecie przeforsować jakoś odebranie praw wyborczych, tyle że bez zbędnego szumu (po cichutku)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: Panie Korwinie, trzeba nam budowania konkretnych struktur, konkretnego zespołu ludzi z jasnym przesłaniem i przekonaniem. Przemek choć to bardzo wiele to nadal o wiele za mało by trafić do wielu którzy ze strachu oddali głos na PiS. I naprawdę ale to naprawdę warto wziąć na tacę fenomenalny sukces .Nowoczesnej jako że znikąd zebrali sporo głosów. Mimo że nam z tymi gogusiami co pragną tylko mamony zupełnie nie po drodze
  • Odpowiedz
@Korwin-Mikke: I cały mój plan poszedł w p---u , miałem nadzieje nie będzie cit i pit , sam bym oszczędził na emeryturę , żaden urzędas by mi do kieszeni nie zaglądał już bym oddał te długi co mam do Us , i pracował bym w swoim kraju a tak dalej #zagranico
  • Odpowiedz