Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze mamy XXI wiek a młodzi ludzie leczą się starymi sposobami. Wstaje rano czuje że coś #!$%@?, wychodze na korytarz, a ten zapach dobiega z pokoju mojego współlokatora. Koleś zamiast iść do apteki i kupić jakieś lekarstwo na przeziębienie to postanowił kupić 2kg cebuli i 3 główki czosnku. No #!$%@? ja nie wiem czy to oszczędności, czy wierzy ze cudowna, śmierdząca mieszanka będzie bardziej skuteczna niż pachnące, ładnie opakowane lekarstwo. Nawet spytałem go czy może nie iść do apteki i coś mu nie kupić, ale on podziękował i powiedział że dziś zrobic mocniejsza wersje jego cudownego preparatu. Noo i oczywiście teraz #!$%@? jeszcze bardziej niż rano. Jak tak można? Żeby było śmieszniej, wcześniejsza nasza współlokatorka lubiła #!$%@? czosnek. Może nie dużo, ale systematycznie i też ciągle smierdzialo. Co ja mam biedny zrobic? :-(

#trochepasta #kuchnia #takaprawda #patologiazewsi #rakinstant #gorzkiezale
  • 6
@Dziglipaf: nie mówię że leki złe bo też wolałbym wziać jakiś gripex zamiast gotować cebulę ale jak woli domowe sposoby to czemu nie oprócz tego że #!$%@?? a lekarstwa mają skutki uboczne np paracetamol daje po wątrobie