Wpis z mikrobloga

Życiowy autentyk:

Siedzimy, pijemy piwko. Nagle podchodzi Arek, kumpel, który od czasu ślubu rzadko pojawia się wieczorami w szynku.
- Co słychać panowie?
- Siema Areczku, u nas jak zawsze. A jak tam młody żonkoś?
- Eeeeeh... nie żeńcie się, panowie. Wszystko się zmienia, po ślubie babie odpierd*la i w ogóle, dupa jest...
- Ale dzisiaj Cię puściła na piwo z kolegami?
- Sam poszedłem, bo mnie wkurzyła. Wasze zdrowie!

Po pięciu minutach Areczkowi dzwoni telefon.
- Halo? Jak to nie ma internetu? Hasło do WiFi nie pasuje? Wpisz "celibat". Nie działa? A może "absencjaseksualna". Też nie? To nie wiem. Może napisz "bolimniegłowa".

#heheszki #autentyk #truestory
  • 39
  • Odpowiedz
@zerthimon: przypomniała mi się sytuacja ze znajomym
od niedawna żonaty
wyszedł ze mną z chaty na 2h i przez przypadek mu się telefon wyłączył
po 2h zauważył
a tam 20nieodebranych połączeń od żony i 5 smsów
była ~2.00 w nocy, żona jebła focha i poszła do koleżanki:D
  • Odpowiedz
  • 0
@Rak-Pustelnik: chyba że ma się 2 routery i główny jest operatora. A do tego nie znam hasła. Już raz próbowałem się do niego dostać żeby tunelowenie ustawić i niestety dupa :-(
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Cholera, ale ten artykuł jest prawdziwy! Dopiero teraz na niego natrafiłem, dzięki Twojemu linkowi.

Jestem fanem takiego serialu "Chłopaki do wzięcia", który opowiada historie samotnych facetów z różnych wiosek, wioseczek, którzy szukają dziewczyny. Problem jest taki, że każdy z nich ma jakiś defekt - jedni mają nałogi, drudzy są brzydcy jak noc, trzeci nie mają kasy, czwarci nie grzeszą inteligencją itd. Nie ma tam żadnych ogarniętych ludzi, tak jak np. w "Rolnik szuka żony". Niektórzy - tak jak np. Bandziorek - łączą w sobie wszystko, co jest nieatrakcyjne dla kobiet - czyli brzydota, niechlujność, niska inteligencja, nałogi, brak dobrej pracy i perspektyw, ogólnie bardzo niska pozycja społeczna. Na co w każdym odcinku żali się Bandziorek? Otóż na to, że dziewczyny owszem się znajdują, ale ... wszystkie lecą na pieniądze! Że dla nich liczy się tylko to, czy masz dobrą brykę i wypchany portfel.
Czyli jak widać pojawiają się kobiety, które są w stanie np. mieć seks z takim człowiekiem, ale on musi za to odpowiednio dużo zasobów włożyć do tej relacji. Jak będzie dawał kasę, kupował prezenty i tak dalej, to kobieta jest w stanie zacisnąć zęby i nawet w ostateczności być z takim osobnikiem.
Oglądając ten program, zauważyłem, że im niższa atrakcyjność danego faceta, tym większy ma problem z naciągaczkami i kobietami lecącymi tylko na jedno. Niektórzy wręcz nie mogą się od takich odpędzić i szukając dziewczyny np. z ogłoszeń matrymonialnych, nawet nie są w stanie przefiltrować tych wszystkich rzekomo zainteresowanych kobiet. Dopiero po czasie wychodzi, jaka jest prawda.
Jest mi autentycznie żal tych ludzi, oglądając ten program. Jakbym tak miał, to bym chyba wpadł w
  • Odpowiedz
@Siemomyslaw: Telewizja kłamie, nie wierz w jakieś serialowe bzdury.
Jest sporo dobrze wyglądających, ogarniętych i dobrze zarabiających facetów, którym nie udaje się z kobietami. Nie na tym to ma polegać, że ty masz jej czymś imponować na siłę i szpanować, bo one to wyczują.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego
Ale ten serial jest autentyczny, to jest taki pseudo-dokument i występują tam prawdziwi ludzie.

Jest sporo dobrze wyglądających, ogarniętych i dobrze zarabiających facetów, którym nie udaje się z kobietami.


Co komu po tym, że dobrze wygląda, jest ogarnięty i dobrze zarabia, jeśli przykładowo jest nieśmiały w stosunku do kobiet? Albo ma w sobie coś takiego, że zraża kobiety? Albo ma w sobie jakieś wewnętrzne bariery i boi się zaangażowania w związek? Albo wybrzydza i każdy powód jest dobry, aby nie związać się z daną
  • Odpowiedz
Ale ten serial jest autentyczny, to jest taki pseudo-dokument i występują tam prawdziwi ludzie.

@Siemomyslaw: Zazwyczaj takie pseudo-dokumenty są w dużej mierze reżyserowane.

Każdy znany mi stary kawaler to albo nieśmiały cipciuś, albo dziwak, albo jeszcze inny wykolejeniec.

Różnie bywa.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego Ale ci ludzie są autentyczni, nawet mają swoje prawdziwe profile na FB, gdzie można czytać ich wypociny. I jak jakaś dziewczyna chciałaby się zapoznać z którymś chłopakiem z tego serialu, to może się skontaktować poprzez redakcję. Niektórzy tak właśnie się zapoznali.
  • Odpowiedz