Wpis z mikrobloga

Zmieniliśmy miejsce streama. Przeszło na YT, może tam go nie zabijecie i nie będzie problemu żadnego. W każdym razie - pierwszego dnia było zapalone swiatło, przedwczoraj już zrobiłam ledy czerwone. Oświetlone jest bardzo dobrze, a lotkom nie przeszkadza. Wczoraj, kto widział, ten wie, biegały, latały, fajnie było ;D Dziś, mam nadzieję, że też zadziała i bedo śmigały, jak zwariowane. Jakość jest, jaka jest, kiedyś będzie lepsza. Szczerze, to nie rozumiem strony technicznej problemu, ale ponoć między innymi za słaby lapek jest. @piotrdamian ustawiał to YT razem z @abramek, oni może to lepiej wytłumaczą

Lotki dzisiaj siedzą nie w tym worku, co przedwczoraj, tylko w budce, mniej więcej na środku ekranu, na samej górze.

Do żarcia dzisiaj dostały kiwi, awokado, brzoskwinię i mandarynkę, oraz jogurt, Danonka bananowego ;) Wszystko posypane kilkoma mącznikami i mała garstka swierszczy luzem puszczona po klatce.

O tu tu tu - mam nadzieję, że nie zabijecie go, tak, jak osstatnio.

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Zmieniliśmy miejsce streama. Przeszło na YT, może tam go nie zabijecie i n...

źródło: comment_xmU1UBCYfDRlPYQKuHgIFbwAIA2xsnCY.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Dla zainteresowanych podam kilka informacji technicznych. Razem z @abramek ustawialiśmy stream, dodam, że żadnego z nas nie ma fizycznie koło lapka ;) problem z transmisja polega na tym, że maszyna ciut niedomaga, a YouTube do transmisji wymaga żeby była mała ilość dropframeów na wejściu bo inaczej kończy stream po kilku sekundach. Okazało się że 240p jest jedyną opcją na jaką można było sobie pozwolić. Z tego co wiem sytuacja z czasem ma
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch to była moja pierwsza myśl, ale potem doczytałem regulamin i wyszło, stream ze zwierzętami to nie bardzo tam pasuje i istnieje spora szansa że go administracja po prostu któregoś dnia wytnie, a chciałem żeby @Khaleesi miła z tym jak najmniej problemu i do tego YT wydawał się idealny. Jak dobrze pójdzie to @Abramek ogarnie tam jakąś mocniejszą maszynę i sprawa się rozwiąże.
  • Odpowiedz
@Khaleesi: #!$%@? myślałem, że to growbox i zmarnowałem kilka sekund życia na dotarcie do momentu, w którym okazuje się, że nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sumie dłużej zajęło mi pisanie tych dwóch linijek na górze
  • Odpowiedz