Wpis z mikrobloga

Wybór komentarzy spod artykułu o zakończeniu Konkursu Chopinowskiego w serwisie wpolityce, czyli jak PiS będzie u władzy, to Polacy będą wygrywać KCh: #

ŁUKASZ NEHRING ZAWDZIĘCZA SWOJE NISKIE MIEJSCE NIEJAKIEJ POPOWEJ-ZYDROŃ , ŻYDÓWCXE POLSKIEGO POCHODZENIA, PRZEWODNICZĄCEJ JURY. WSTYD NA CAŁY ŚWIAT!!!!!!!!!!!!!!!!


#neuropa stronk.

Z całym szacunkiem do werdyktu międzynarodowego jury, wykonanie koncertu przez Polaka dla Mnie, było najbardziej chopinowskie.

Konkurs był wspaniały, ale werdykt jury... NIE . Szymon Nehring zasłużył na nagrodę.

> To skandaliczne, że Polak nie dostał jednego z pierwszych miejsc. Zagrał po prostu pięknie. [No najwyraźniej nie :) - przy. alkan] Wygląda to tak jakby jury zależało na niedocenieniu Polaków.


"wolny człowiek" >>>> prof. Jasiński; "zena" >>>>>>>> Martha Argerich; "an" >>>>>>>>>>>>>>> Dang Thai Son. To oczywiste.

Byle nie Polak, byle nie Polak - mysli skur z PO , ich wyborcy i popleczmicy.


Polak nie wygrał KCh - wina TuSSka!

Wsapniałe móc uczestniczyć w chopinomanii 2015 ! Prezydent Duda dodał swojego majestatu temu najpopularniejszemu konkursowi muzyki klasycznej na Świecie !


Nawet nie wiem, jak to skomentować.

-----------------------

Wiecie dlaczego nie lubię PiS-owców? Przy czym nie chodzi mi o w tym momencie o poglądy, a mentalność.

Dlatego, że politykę (na dodatek w ordynarnym, idiotycznym i prostackim wydaniu) są w stanie wepchnąć nawet do tematu takiego jak Konkurs Chopinowski. Piękne kulturalne wydarzenie, z którego powinniśmy być dumni i które powinno nas łączyć, staje się dla nich okazją do manifestowania swoich urojeń. Przy okazji ta sytuacja pokazuje, czym skończy się oddanie kultury w ręce PiS-owców: to są ludzie, dla których nie liczy się sztuka i walory artystyczne. Im zależy na lansowaniu się na artystach i sprowadzeniu kultury do beznadziejnej bogoojczyźnianej papki - nudnej i bezwartościowej, ale "prawilnej".

Nie oddawajmy kultury w ręce barbarzyńców, którzy chcą z niej uczynić prostacką propagandę.

#tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #truelolcontent #rakcontent #konkurschopinowski2015
  • 5