Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mirki co sie #!$%@?ło, przychodze dzisiaj do domu i już od progu moja mama mówi że musimy porozmawiać.

Na początku się przestraszyłem że coś to poważnego, okazało się że od jakiegoś czasu do mojego 12 letniego brata przychodzi kolega z klasy, dzisiaj znalazła rachunki na PSC po 100, 250zł.

Co się okazało ?

Dzisiaj mój brat zapytał się skąd ma tyle pieniędzy, okazało się że znalazł jakąś skrytkę z oszczędnościami i trochę "pożyczył"
, wiecie ile już "pożyczył" ? Około 5-6 tyś zł. Na co wydał ?

Na klucze do #csgo , otwierał te skrzynki i wrzucał filmy na youtube bo chciał być jak jego internetowa gwiazda Izak...


#corobic
  • 33
@kuskoman: Nie tylko na klucze wydawał, kupił jakąś kose z rynku steam, gry dla kumpli z klasy żeby razem pograć.

Btw. Jego rodzice raczej nie mogą się do nas doperdzielić, ale żeby własną rodzine okradać...
Dzisiaj mój brat zapytał się skąd ma tyle pieniędzy, okazało się że znalazł jakąś skrytkę z oszczędnościami i trochę "pożyczył"

, wiecie ile już "pożyczył" ? Około 5-6 tyś zł. Na co wydał ?


@Moted: Kuzyn kiedyś wykręcił na 0-700 spierdzielił od telefonu jak zobaczył rodziców przez okno jak rodzice rozmawiają przed domem z sąsiadami . Jednakże ponieważ uciekał w pośpiechu na podwórko przez balkonlecz zapomniał odłożyć słuchawkę. Wisiała tak sobie