Wpis z mikrobloga

Gdybym postawił się w roli przeciętnego zjadacza chleba co to debatę włączył bo nic innego nie było w TV. To autentycznie wygrał Petru. Mało osób zauważyło ale koleś ma świetnie dograną mowę ciała i wyuczone gesty (rączki w trójkąt itd) Co wpływa jednak na przekaz. Dodatkowo powiedział parę kontrowersyjnych wypowiedzi czyli precz z przywilejami dla górników czy rolników z krus, a zarazem trochę posłodził że trzeba współpracować z UE ale nie na zasadzie machania szabelką a na zasadzie współpracy gospodarczej.

Kopaczowa I szydło to w ogóle oddzielny temat dla ludzi którzy myślą czy zagłosować na PiS czy PO. Szydło mówiła ile to oni nie mają ustaw przygotowanych, kopaczowa ciąglę podrkeślała "ale musicie państwo przyznać że..." i w tym momencie szły same superlatywy jaka to polska za czasów PO jest zajebista.

Nowak wberw opinii mirków wypadła bardzo dobrze. Utwierdziła swój elektorat w tym czym robi ale dodatkowo zagarnęła jakąś część która się wachala pomiędzy (wybierz partię) Stricte socjalne i pro europejskie gadanie.

JKM i Kukiz też nie wypadli źle. O ile JKM nie powiedział nic nowego odnośnie swoich poglądów, to kukiz ładnie wjechał na organizację debaty i pytania sugerujące odpowiedzi.

Zoidberg/Mietczyński - w pewnym momencie też ładnie zagiął Gugałę na jego pytanie odpowiadając w stylu "pan chciałby abym odpowiedział panu że będzie..." aczkolwiek całość przekazu z debaty składała się na pro unia, większe podatki a co za tym idzie więcej hajsu w budżecie więc będzie lepiej, oraz trzeba pomagać uchodźcom za wszelką cenę bo uciekają przed wojną.

Piechociński - przyszedł tam bo musiał.

Jak na moje to
1. Petru
2. Kukizeł/JKM
3. Nowak (ale bardziej 2,5 miejsce niż 3)
4.Zoidberg
5. Kopacz/Szydło/

6. Mój pies
7. Pawlak
8. Marcinkiewicz.

999. Piechociński.

#debata #kukiz #neuropa #4konserwy #korwin #polityka
Pobierz CreativePL - Gdybym postawił się w roli przeciętnego zjadacza chleba co to debatę włą...
źródło: comment_YquU4NmozRLoLtz3vHhFvptU6xHLD75b.jpg
  • 28
@AleksanderRoz:

gdybyś nie był partyjniakiem to byś nawet na to nie odpisał.


Proszę powiedz mi jakim partyjniakiem jestem. Bo pewnie wiesz lepiej na kogo oddam głos nie ;)? W końcu to internet, i to odbiorca wie lepiej co myśli niż adresat ;)