Wpis z mikrobloga

@lowca_chomikow: mediów obiektywnych nie ma. Do rzeczy nie jest obiektywne, ale przynajmniej nie manipuluje q tam obrzydliwy sposób jak GW. Każdy w UK wie, że Guardian to bardziej partia pracy, a daily Telegraph konserwatyści. New York Times to lewaki i demokraci, a Washington post to republikanie m. Nie ma w tym nic złego. Ale wiem ze debile bardzo lubią się jarac słowem OBIEKTYWIZM, tak jak SUBIEKTYWNIE i STRICTE wiec wybaczam
@lowca_chomikow: TVN i GW mają jasny profil światopoglądowy (z którym niekoniecznie się zgadzam), ale bez większych problemów potrafią przedstawić obiektywnie informacje, jest też miejsce na krytykę PO czy poparcie prawactwa (rzadko, ale np. w GW pojawił się ostatnio felieton "Przeprosić Zelnika"). Czyli standard wśród współczesnych, cywilizowanych mediów.

Natomiast wszystkie prawackie gazety to skrajnie tendencyjne szmatławce, przy których GW i TVN to severowski wzorzec rzetelności i obiektywizmu. Poziom tych wszystkich niezależnych mediów
Ale chwila, co tu jest nieobiektywnego?

Tytuł? "Idzie przełom" - to można OBIEKTYWNIE stwierdzić na podstawie sondaży, że partia rządząca od 8 lat straci władzę.

Zdjęcie? Tylko obrazuje tytuł - pokazuje przedstawicieli przełomu - nowego prezydenta, lidera partii, która prowadzi w sondażach i kandydatkę na premiera.

Na okładce nie jest napisane "Głosuj na nich". Tylko stwierdzenie, że oni idą po władzę.

Idąc tropem autora wpisu - jeżeli powiem, że PiS wygra wybory,
@lowca_chomikow: Polecam przeczytanie wyżej wymienionego tytułu, czytałem Uważam rze teraz czytam
Do rzeczy i mogę powiedzieć że zmieniło się na lepsze. Po odejściu Karnowskich i założeniu WSieci ilość tendencyjnych artykułów w redakcji Lisickiego zmalała. Poza tym proszę wskaż jakiekolwiek obiektywne pismo na na świecie.
@Konradov: Faktycznie Karnowscy są dużo gorsi, ale to co wyrabiają u Lisickiego też nie jest fajne. Trudno żeby było inaczej, gdy co chwila publikują wypociny takich ludzi jak Ziemkiewicz i Terlikowski. Do niedawna nawet Kukiz był u nich felietonistą... Do standardów dziennikarstwa stsowanych w takich redakcjach jak Wyborcza im bardzo daleko.
@void1984: @YodaMonster: Wbijcie sobie dzieciaki do głowy, że tylko Korwin w ten sposób rozumie podział na lewicę i