Wpis z mikrobloga

@Razr:

iPhone 4S z SGS 3 nie ma raczej jakiegokolwiek porównania bo to jest już inna generacja (plus dla SGSa oczywiście). Bardzo fajnie widać to na filmach gdzie telefony są obok siebie: https://www.youtube.com/watch?v=fOJY8xCvoP0

Ja mimo wszystko wybrałbym iPhone'a, mam już dość walk z Androidem a wyrosłem już z etapu zabawy i tracenia czasu przy głupim telefonie.
@karid: Dokładnie, SGS II ma design i względnie dobrą jakość wykonania. SGS III ma tylko dobre parametry na papierze, reszta to bazarowa tandeta. Do tego bardzo awaryjna.
@karid: Jakbym miał więcej czasu to bym chętnie przysiadł do zabawy, ale świetnie rozumiem cię.

Ooo, dokładnie to :D, mam Wildfire (starcza), mogłem wziąć Samsunga Ace 2, ale wolałem przy swoim zostać, jest znacznie lepiej wykonany, nie muszę się obawiać, że przy spotkaniu z betonem to będzie koniec ;).
@karid: Kwestie estetyki pominąłem, bo to sprawa indywidualna. Choć faktem jest, że SGS II jest ładniejszy niż SGS III, ale i tak do iPhone im brakuje sporo.
@karid: cholera, rzeczywiście jest różnica między nimi. Iphona brałbym właśnie ze względu na interfejs i ogółem iOS'a, ponieważ bardzo mi się podoba.. choć szczerze powiedziawszy nigdy nie miałem żadnego produkcji z tym systemem. btw - też miałem wildfire kiedyś, miazga ;)

@bogiubogi: też myślałem nad HTC One X, ale wydaje mi się, że sgs3 ma lepszą specyfikacje i parametry. No sam nie wiem... :C

@ETplayer: tylko zastanawiam się czym
@bogiubogi: btw - tu porównanie sgs3 z htc one x. Nie wiem czy w stu procentach obiektywne, no ale jednak sgs3 wypada lepiej :)

tak tak, można w końcu coś zorganizować....
@Razr: Nexus 4 jest ładny, ma większą rozdziałkę (?) i stockowo czystego Androida przez co nie będzie z nim tyle problemów.

Ja bym rozważał iPhone 4S, HTC One X lub właśnie Nexusa 4. Nic innego.

SGS 3 i 4 to ścierwo jakby nie patrzeć w porównaniu z konkurencją (osobiście mam SGS 1)
@karid: No jest, jest, ale do przeglądania sieci, pisania tekstów i grania w proste gry typu warcaby, szachy, czy krzyżówki jest okej :D, a ja nic bardziej wymagającego raczej nie mam teraz.

@Razr: Jak upadnie ci na ziemię, to zobaczysz co wypada lepiej! ;)