Wpis z mikrobloga

Słoikom powinno podnieść się opłaty na komunikację miejską o 200 lub 300% (dotyczy biletów okresowych). Problem zatłoczonych autobusów, tramwajów i metra by zniknął.

Chcesz mieć bilet za normalną cenę? Płać podatki w Warszawie. Więcej pieniędzy z podatków = więcej pieniędzy na transport = lepsze warunki.

#warszawa #oswiadczenie #swietnypomysl #sloiki #ztm #komunikacjamiejska #takaprawda
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LurkerEmigrant: Haha a ja sobie mieszkam w Dużym Mieście i tak sobie siedzę w autobusie miejskim i k---a jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką miejską wynajmującą mieszkanie za 800zł i strażnikiem miejsca parkingowego blokując je przed zakusami Janusza, prawdziwego z dziada pradziada mieszczanina arystokraty, co jego ojciec w gumowcach przybył budować nowohute czy inne ursusy albo rataje i spodnie wiązał sznurkiem od snopowiązałki polipropylenowym, a podatki moje (zza drugiego
  • Odpowiedz
wstyd za wykopków że nabierają się na tak oczywisty haczyk
nie skapowaliby się nawet, gdyby szprot w pomidorach krzyknął do nich "HELLO, THIS IS BAIT" po otwarciu puszki
  • Odpowiedz