Wpis z mikrobloga

154 594,82 - 20,86 = 154 573,96

Ostatnie długie wybieganie przed sobotnim półmaratonem. Chciałem nawet dociągnąć do tych 21km, ale przeliczyłem się z prędkością na zakręcia chodnika na końcu mojej ulicy i wylądowałem w krzakach :)
Tempo bardziej niż średnie (5:06), mam nadzieję że za tydzień brak tych 240m górek i adrenalina pozwolą osiągnąć fajniejszy wynik.
Chyba poprawiam się po zeszłotygodniowej grypie - nawet przy w miarę dużym wysiłku stały puls rzędu 155-160, jeszcze parę dni temu było 165-180. Jeszcze dla świętego spokoju zrobię w tygodniu EKG, ale chyba idzie ku dobremu :)
Aha, zdecydowanie polecam pulsometr z Tchibo - równiutko mierzy, żadnych odpałów i dziwnych nierówności czy przerw w łączności. Można poczekać na wyprzedaże, ew. dodatkowo zapisać się do newslettera i zgarnąć dodatkowo 2 dychy zniżki ;)

#sztafeta
#biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie
Pobierz enron - 154 594,82 - 20,86 = 154 573,96

Ostatnie długie wybieganie przed sobotnim pó...
źródło: comment_4nXHbiZwU3xCshebxRn9bQvc0Eexl22X.jpg
  • 10
@enron: mowisz ze wymieniles ten felerny z biedronki? Dobrze pamietam ze pare miesiecy temu dyskutowalismy o nim?
Btw jaka polowka?
Ja za tydzien na rudawach janowickich lece, maly kameralny ale w fajnych okolicach. Tyle ze na ostrym deficycie kcal jestem, bo sie zalozylem z panna o diete, wiec raczej zyciowki nie przewiduje.
przeliczyłem się z prędkością na zakręcia chodnika na końcu mojej ulicy i wylądowałem w krzakach


@enron: Az sobie przypomniałam, jak kiedyś zaliczyłam glebę przy przystanku pełnym ludzi;)
@enron: ten Tchibo z wyglądu jest o niebo lepszy. Wygląda jak najnowsze paski garmina - Premium 3 i 4 (chyba tak się nazywa ten z 4 elektrodami). Powodzenia na połówce
@enron: mowisz ze wymieniles ten felerny z biedronki? Dobrze pamietam ze pare miesiecy temu dyskutowalismy o nim?


Jeszcze nie wymieniłem, ale po zobaczeniu jak działa sprawny pulsometr po prostu oddam go do reklamacji. Znając życie, po paru tygodniach stwierdzą że nie da się naprawić i oddadzą kasę. A jeśli nie - to sprawdzę czy nowy działa lepiej, i tak do skutku.

Btw jaka polowka? Ja za tydzien na rudawach janowickich lece,
przeliczyłem się z prędkością na zakręcia chodnika na końcu mojej ulicy i wylądowałem w krzakach


@enron: Az sobie przypomniałam, jak kiedyś zaliczyłam glebę przy przystanku pełnym ludzi;)

@rdza: takie wspomnienia są bezcenne :) Ja raz na rowerze zaliczyłem idealne OTB tuż przy przystanku pełnym ludzi. Kij z tym gdybym po prostu się wypieprzył - ale ja próbując się ratować rozłożyłem szeroko ręce jak jakiś cholerny superman, a dodatkowo wydałem z
@enron: ten Tchibo z wyglądu jest o niebo lepszy. Wygląda jak najnowsze paski garmina - Premium 3 i 4 (chyba tak się nazywa ten z 4 elektrodami).


Ten ma tylko dwie elektrody. Ale podoba mi się że jest elegancko odpinany od "biustonosza" no i przede wszystkim bezbłędnie działa :)

Powodzenia na połówce


@lukglo86: dzięki, choć szanse na przebicie życiówki raczej mam marne :) Ale spróbować nie zaszkodzi
@enron: jaki czas obstawiasz na sobote? Też będę leciał, optymalnie 01:45, chociaż jak adrenalina zrobi swoje to może zejdę poniżej 01:40. Ostatni trening biegowy robię we wtorek + czwartek może lekkie truchty.
@enron: jaki czas obstawiasz na sobote? Też będę leciał, optymalnie 01:45, chociaż jak adrenalina zrobi swoje to może zejdę poniżej 01:40. Ostatni trening biegowy robię we wtorek + czwartek może lekkie truchty.


@walter21: w zeszłym tygodniu podczas treningu wyrobiłem równe 5:00, ale na tej trasie mam kilka bardzo solidnych podbiegów - więc liczę na to że będzie w najgorszym wypadku 1:45. Tak jak pisałem, szanse na przebicie osobistej życiówki (1:37)
@enron: no to powodzenia! Trasa raczej płaska więc ładuj na 1:35 ;) no i piękny finish na arenie!


@walter21: dzięki, wzajemnie :) no finisz zapowiada się fajnie - ciekaw jestem jak to będzie wbiec na płytę Areny :) Rok temu na pierwszym Cracovia Półmaratonie myślałem że finał jest na murawie stadionu Wisły - a tu takiego wała, ot na parkingu przed betonowym klocem się kończyło...