Wpis z mikrobloga

Zauważyliście taką prawidłowość, że kobiety często po zdradzie partnera mają nagłe parcie na ślub poprzedzone okresem "chłodu"?
W ostatnim roku widziałem przynajmniej trzy takie przykłady.

Jeden z nich:

Jest sobie Karynka z Sebixem, ma go na tapecie w telefonie, na fejsbuczku codziennie jakieś lofcie, buziaczki. Nagle zauważam, że ma na tapecie innego faceta. Okazuje się, że koleś z pracy do niej kręci. Pytam:

- Co nowy chłopak?
- Jeszcze nie.
- No ale to jak to tak, przecież tydzień temu byłaś zakochana w Sebie.
- A wiesz... nie układa się nam, on mnie bije, gryzie.
- Wat!? Jak bije?
- No wiesz na łóżku jak się wygłupiamy.
- Ja #!$%@?.
- I co jak wracasz do domu to zmieniasz tapetę?
- Tak

Tydzień wcześniej wygłupy na łóżku jej nie przeszkadzały. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz to bicie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No i "popuściła szpary". On oczywiście nic nie wie.

Dzisiaj do mnie napisała na FB, patrzę, a ona zaręczona z Sebą. Patrzę na tablicę, a tam znowu kochamcia buziaczki i inne takie #rakcontent .

To tylko jeden przykład, to akurat taki czysto karyński, ale jest i pani magister, która w bardziej elegancki sposób wszystko rozwiązała. Nie wnikając w szczegóły, stała się zimna wobec faceta, zaczęła go olewać, puściła się, a potem nagle zwrot o 180 stopni, ona go kocha i tak mu truła dupę, że już 3 lata związku i czas na ślub, że się zgodził.

Jak sobie pomyślę, to w mojej historii też miałem takie przypadki, okres chłodu, kryzys w związku, imprezki koniecznie beze mnie, spotkania od niechcenia i nagłe "powinniśmy się pobrać i wielka miłość".

Jestem ciekawy czy to po prostu taki zbieg okoliczności,że coś takiego zauważyłem, czy można to jednak traktować jak jakąś prawidłowość i znak ostrzegawczy.

Jeszcze bardziej jestem ciekaw, co myśli taka kobieta. On jest beeee, dam innemu, a nie jednak to ten jedyny, muszę go poślubić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może to poczucie winy? Źle zrobiłam, teraz go poślubię, nigdy już nie zdradzę i będę najlepszą żoną na świecie, nigdy się nie dowie, ale mu to wynagrodzę.

Może jest jakiś odważny #rozowepaski który coś takiego odwalił i mi to wytłumaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć kobiety podobno kierują się emocjami, więc może wytłumaczenie nie istnieje?
HORMONY... xD?

#zwiazki #januszezwiazkow #rozkminy #logikarozowychpaskow
  • 6
@roknasilowni: Ja się robię chłodna jak mój facet zdaje się o mnie zapominać. On zauważa, że mnie nie ma w zasięgu i znowu się stara. Myślę, że to na podobnek zasadzie. Mam koleżankę, która zdradziła swojego faceta a teraz wielka miłość i rozmowy o pierścionku. Nie pochwalam, nie zrobiłabym tak. Lepiej się po prostu rozejść. Widać Karyny tak mają.
@Delila: nawet jezeli facet zle traktuje, to jest to powod zeby sie puscic? (Pisze o tych karynach) od #!$%@? jest sytuacji ze dziewczyna rzuca chlopaka bo poznala innego alvaro, jej facio sie znudzil, #!$%@? w niego potrzebuje pikanterii miedzy nami juz wygaslo.. tylko po drugiej stronie facet mysli ze jest okej a tu jego dziewczyna leci na dwa baty.

Moja wersja jest taka ze jak juz sie puscila (ghmm przepraszam poczula