Wpis z mikrobloga

Co się z rana #!$%@?ło to nawet nie ja. Lecimy z różowym na autobus do pracbaza, 6:30, deszcz, weltschmerz motzno. Jeszcze śmieci po drodze jebs do wspólnego śmietnika na środku osiedla. "A CO TO TAKIE NIE SEGREGUJO, PRZECIEŻ JEST OBOK ŚMIETNIK NA SZKŁO JAK NA TACY" - 60+ emeryt zwrócił nam uwagę. Myślę sobie, kurde racja, dwie butelki po wczorajszym piwku ze wszystkim innym tak bardzo #!$%@? do kubła na odpady komunalne. Ma facet rację, różowy odparł, że sorka i następnym razem bankowo posegregujemy, tymczasem musimy sprintować na bus, bo PKB samo się nie nabije, a ja już rozkminiałem jak w naszej kawalerce rozplanować 4 kosze na różne typy odpadów. "OOO NOWOBOGACCY SIĘ WPROWADZILI PATRZCIE JAKA PARA KRÓLEWSKA" Lol wut.
Różowy cos tam "ależ, proszę mnie nie obrażać", "HURR DURR, PATRZCIE A TO PRZECIEŻ PRZYGŁUPIE TO TAKIE" no i pan emeryt, z który w sumie spoko nam uwagę zwrócił, usłyszał, że ma iść do domu, jest starym ubekiem, a na rozchodzone "ubek do domu".
Czy pokolenie 50+ nie może być normalne? ( ͡° ʖ̯ ͡°)



#zyciewbloku #warszawa #ustawasmieciowa #segregacjaodpadow ##!$%@?
Pobierz Krachu - Co się z rana #!$%@?ło to nawet nie ja. Lecimy z różowym na autobus do pracb...
źródło: comment_0Zj8Q0Dk0IoWhaMoGlbeWpKqlGRA8Dx8.jpg
  • 1