Wpis z mikrobloga

pewnego razu jak byłam pijana dałam jakiemuś frajerowi swój numer i teraz do mnie pisze i dzwoni i nie wiem co z nim zrobić :(((( za miękkie serce mam żeby mu powiedzieć wprost żeby w---------ł, jestem damską s---------ą pic rel, co robić?
Juel - pewnego razu jak byłam pijana dałam jakiemuś frajerowi swój numer i teraz do m...

źródło: comment_g7nCCute15VWK94zXP6K27JdB1Wt6e9k.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTymek: moderacja mi usunęła ogórek w czasie ciszy wyborczej ( ͡° ʖ̯ ͡°) i tak zostało. ps na nocnej to nawet chrześcijanie mogą
  • Odpowiedz
@Juel: tyle teoretyków w tym wpisie ze aż kisne xdd Ciekawe czy wy tak mówicie tym wszystkim lochom które nie spełniają waszych standardów żeby sobie poszły XDDD (wiem, tutaj jesteście mądrzy i mówicie) Normalna sprawa ze nie wiesz jak mu to powiedzieć, to nie są łatwe sprawy. Zalej go wyraźnie sagą , powinien zrozumieć o co chodzi, a jak nie, to on tutaj dopiero jest s---------ą.
  • Odpowiedz
@Juel: można nie kazać komuś wypierniczać, a i tak taktownie powiedzieć, że nic z tego nie będzie (tylko trzeba mieć mentalne jaja i pomyśleć trochę bardziej o tym biedaku, co się nakręca emocjonalnie, zamiast o sobie, jak to wspaniale przyjmować atencje)... ale co ja tam wiem...
  • Odpowiedz