Wpis z mikrobloga

pewnego razu jak byłam pijana dałam jakiemuś frajerowi swój numer i teraz do mnie pisze i dzwoni i nie wiem co z nim zrobić :(((( za miękkie serce mam żeby mu powiedzieć wprost żeby w---------ł, jestem damską s---------ą pic rel, co robić?
Juel - pewnego razu jak byłam pijana dałam jakiemuś frajerowi swój numer i teraz do m...

źródło: comment_g7nCCute15VWK94zXP6K27JdB1Wt6e9k.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

faktycznie jesteś s---------ą. Koleś wziął Twój numer, więc wykazał się jakby nie patrzeć jakąś tam odwagą, to teraz Ty miej odwagę z tego się wykręcić. Atencji już Ci powinno starczyć, chłop się stara i pewnie zastanawia się czy coś z nim jest nie tak. Podejrzewam, że za jakiś czas da Ci spokój, bo ileż można próbować. Twoja bierna postawa w praktyce sprawia, że on traci swój czas na Ciebie, który nie jest
  • Odpowiedz
@Juel: Dlatego ja zawsze daje swój.
W myśl zasady: naprawdę chce to się odezwie, nie chce - nic na siłe. Ma wybór, który jej daje.
  • Odpowiedz
@Juel: Właśnie jakiś miesiąc-dwa temu dałem takiej jednej rudowłosej kelnerce i cisza.... :(

Ufff, a już spodziewałem się tony prześmiewczych komentarzy w stylu "to facet ma zawsze brać numer a nie dawać swój, daje to kobieta". A ja jestem zdania, że jak ma coś być nieprawdziwe to lepiej w ogóle nie zaczynać aby się nie rozsczarować. Oczywiście są też tacy, którzy mają teorie, iż to trzeba najpierw ja w sobie
  • Odpowiedz