Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w taki przypadek, że we wczorajszym wydaniu faktów poświęcono więcej czasu na partię KORWiN niż przez całe 10 miesięcy od powstania partii (dodatkowo wg mnie rzetelnie) a kilka godzin później Nowoczesna można powiedzieć rozpada się w pył. Czyżby "góra" wiedziała o wszystkim i teraz partia KORWiN będzie pompowana?
#korwin #wybory #nowoczesnapl #stonoga #afera #polityka
  • 24
@irik: żal, szczególnie ostanie punkty, obalenie rządu Oleszewskiego w wynyniku prowokacji Uchwałą Lustracyjną :D stary, ja nie mam 15 lat, żeby takie teksty łykać :D do punktów powyżej się przynzał i spoko. Mówi otwarcie, że za młodu był socjalistą. A taki np. Wałęsa do dzisiaj się wypiera, że cokolwiek podpisywał.
Co do artykułow dla Urbana to nie wiem, musiałbym przeczytać te artykuły.
@konsumpcjusz:

29 maja Janusz Korwin-Mikke nagle wniósł pod obrady sejmu projekt uchwały o lustracji z terminem wykonania parę dni. Trudno, żeby partie popierające ten rząd głosowały przeciwko niej. Była obarczona wieloma nieprzemyślanymi rozwiązaniami, dawała niesłychanie krótkie terminy, w rezultacie zmobilizowała przeciwników lustracji w sejmie, głownie uwikłanych we współpracę, ale nie tylko, przyczyniła się do skompromitowania idei lustracji w oczach wielu Polaków.


http://wpolityce.pl/polityka/133841-upadek-rzadu-olszewskiego-a-lustracja-rzad-szykowal-juz-dawno-ustawe-o-lustracji-osob-z-zycia-publicznego
@irik: ja pierolę, ale masz zryty beret :D albo liczysz, że tym pierdzeniem kogoś przekonasz. Może nastolatka tak, ale kogoś kto myśli samodzelnie - nie ma szans :D pytałem o teskty dla Urbana dałes to samo co poprzednio tylko w formie grafiki z Urabnam, masz mnie za idiotę? :D
@konsumpcjusz: po prostu masz klapki na oczach, a o to chodzi systemowi, coby takie pelikany jak ty dalej głosowały na Korwina i nadal nic się w kraju nie zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)