Wpis z mikrobloga

@ninakraviz:

I co to zmienia w fakcie, że takie coś miało miejsce? Ktoś wstawi zdjęcie i usunie, a innywstawi i nie usunie. Czym szczególnym te fakty się różnią?

Nie wiem dalej jak oczywiste różnice w słowach wstawić i wstawiać mają do tego co pisałem.
Odpisuję na to co do mnie piszesz. Gdybyś czytała to co piszę, to byś wiedziała, że ja nie atakuję Twojej atencyjności, jedynie dziwi mnie fakt,
  • Odpowiedz
@Postronny:
zaplusowałam kilka #pokazmorde różowychpasków, bo faktycznie było co plusować i koleżanki nie są atencjuszkami, których jedyny content ograniczał się do zbierania plusów, np. @UkradliMiPuzzIe
Nawet we wpisie wspomniałam o atencjuszkach właśnie, a nie o normalnych dziewczynach, które zrobią pokazmordę.
ja nie krytykuje jednorazowych zachowań, tylko całokształt. W porównaniu do tego co wrzuca na mirko koleżanka od zdjęcia nóg której ta burza się zaczęłą to jest niebo
  • Odpowiedz
@Postronny: Moja chęć atencji nie jest niczym złym, zwłaszcza kiedy dostaję morze plusów za celne komentarze, a chęć atencji innych różowych jest zła jeśli jedyne co mają do zaoferowania na tym portalu to pokazanie mało umięśnionych nóg = poprawiłam.
  • Odpowiedz
@Postronny: @ninakraviz: co tu się. Państwo, spokojnie. Nina nie potrzebuje atencji, ma ją w życiu realnym. A ty Ninko, przepraszam że ten bait nadal się na tobie odbija, to był jednak głupi pomysł. Bylismy młodzi i z gorączką, to źle wyszło. Kolego, zrozum że jednak ma rację. Ktoś chce być jawny, ok. Niech wstawia. Ale trzeba rozróżnić kwestię ciagłej atencji a przejawi chwili. Nie pamietam, żeby ktoś gnoił
g.....e - @Postronny: @ninakraviz: co tu się. Państwo, spokojnie. Nina nie potrzebuje...

źródło: comment_PEtcUCBUkw7LynYkI8k7uhF4qUlXf093.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@gibpotatoe: Ziemniaczku, ale ja niczego nie żałuję, odbilismy się złotymi zgłoskami w historii tego smutnego portalu :> Dla kolegi @Postronny argumentem na moją rzekomą atencyjność jest to, że oznaczyłam wpis tagami, które mają lvl over 9000 obserwujących, więc... :>
  • Odpowiedz
@gibpotatoe: Skąd Ci się wzięło jakieś "gnojenie"?
Oczywiście teraz ciągłość i przejaw chwili, co chwilę jakiś inny niby powód żeby próbować zaklinać rzeczywistość gdzie jedno pokaznogi jest czymś zupełnie innym niż pokaznogi kogoś innego.
  • Odpowiedz
@Postronny argumentem na moją rzekomą atencyjność jest to, że oznaczyłam wpis tagami, które mają lvl over 9000 obserwujących, więc... :>


@ninakraviz: Koleżanko droga Ty mnie zaatakowałaś, że chce wepchnąć wpis w gorące więc napisałem, że to ty dodałaś popularne tagi. Już drugi raz sama coś robisz a potem atakujesz mnie za odpisanie na Twoje słowa.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Nic nie zrozumiałem z Twojej logiki, wstawianie i kasowanie ok, wstawianie i zostawianie złe. Po jakim czasie trzeba skasować posta żeby się jeszcze zaliczył do tych spoko? Minuta, dwie?
Są jakieś normy ISO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wypok to nie fotka ani insta, tam można zbierać atencję tego typu.


Nie Ty o tym decydujesz
Krs90 - @ninakraviz: Nic nie zrozumiałem z Twojej logiki, wstawianie i kasowanie ok, ...

źródło: comment_M7omxAlmiVC98ldLL09qmWaq05i2AS6a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz