Wpis z mikrobloga

Czytam sobie właśnie, że Skorża jest na wypadzie z Lecha i ma go zastąpić Urban. Powiedzcie mi teraz, jak ta "liga" ma się rozwijać, skoro od lat ta trenerska karuzela trwa w najlepsze? Przecież to jest, #!$%@?, jakaś żenada. Prawdopodobnie decyzja ta ma udobruchać kibiców Lecha...gniję xD Przecież średnio rozgarnięty człowiek zauważy, co władze tego klubu #!$%@?ą i jak plują w twarz kibicom. Najpierw zwolnienie Zielińskiego za odpad Polonii - Bakero, potem czasy Rumaka, następnie zwiedzający polskie kluby, odpad Wisły i Legii - Skorża, a teraz kolejny odpad z Legii - Urban. Raz, że Lech od kilku lat na trenerów zatrudnia same ligowe odpady, które z jakiegoś powodu zostały już z innych klubów zwalniane, to dwa, część z nich nie tak dawno temu pracowała w Legii. To jakiś kompleks xD? Urban #!$%@? zmieni, w Osasunie sobie nie poradził. Drużyna w końcu wyjdzie z dołka (normalna kolej rzeczy), może za sezon, dwa, Lech zdobędzie mistrzostwo tej bananowej ligii, ale takie postępowanie praktycznie skazuje Lecha i inne polskie kluby na bycie jakimś europejskim półamatorskim klubem, który nigdy nie będzie aspirował do zaistnienia chociażby wśród europejskich średniaków. Przecież ważniejsze jest "miszczostwo" Polski, bo to tak cenne trofeum. Ogólnie żenada, ja bym się na miejscu kibiców Lecha jeszcze bardziej #!$%@?ł, bo to jest lecenie w #!$%@? z kibicami i pozorowanie rozwoju. Za rok, dwa, Urban znowu będzie na wylocie. Legia wydaje mi się, że przynajmniej zaczyna to rozumieć i szuka przynajmniej nowych trenerów, a nie wpada np. na pomysł, by zatrudnić teraz znowu Skorżę czy Urbana jak siedział bez roboty.
#pilkanozna #bekazlecha #lechpoznan
  • 11
@uzydkownik: Wybacz, nie jestem kibicem żadnej z polskich drużyn, bo to jak bycie masochistą w dodatku ślepym o mentalności frajera xD Taka prawda, poziom jest żenujący, a właściciele klubów nie dążą do naprawy, tylko udają że coś robią. Ja tylko tutaj podkreśliłem, że w tym momencie kibice Lecha po raz kolejny są oszukiwani iluzją zmian, a tak naprawdę dostają kolejne popłuczyny po Legii i to w dodatku gorszego sortu niż Skorża.
@vechi: Dla wronieckiego okupanta nie jest ważne wygrać mistrzostwo tylko gonić królika. Fajnie można przed sezonem sprzedawać "idziemy na majstra" "#mocnirazem", wtedy najwierniejsi kupują karnety, słupki w Excelu się zgadzają i gitara. Jak widać po zdobyciu mistrzostwa (dogonieniu królika) nie ma kompletnie planu co zrobić by zacząć rozjeżdżać naszą śmieszną ligę. Zrobili po poprzednim sezonie to samo co po ostatnim mistrzostwie (emeryt napastnik Wichniarek-Robak, młodszy, którego być może będzie monżna
@vechi: Widzą, niektórzy już prześwietlili to wronieckie towarzystwo w 2006 roku i odsunęli się od klubu. Potem stopniowo kolejni odchodzili. Teraz prawdopodobnie będzie bojkot, słupki w Excelu nieco spadną, zainteresują się tym reklamodawcy i zarząd będzie zmuszony coś zrobić. Potrzebny jest dobry trener+trener/sztab od przygotowania fizycznego (fun fact - w Lechu pracuje jeden i ten sam trener od przygotowania fizycznego od Jacka Zielińskiego (z przerwą na Bakero) i co roku jest
@Adams_GA: Wiem, że chciał Tetteha i Kadara, Thomallę jednak podobno to zarząd wymyślił. "Podporządkowanie" o którym napisałem to nie miałem na myśli, że zarząd mu wepchnie wszystko co im przyjdzie do głowy, a on będzie jak słup, tylko, że "podporządkowany" w sensie, że nigdy nie skrytykuje zarządu. Na zasadzie "dostaniesz co chcesz, ale o nas cicho sza."