Wpis z mikrobloga

22983,58 km - 3,62 km = 22979,96 km

http://www.endomondo.com/workouts/175726090/9460443

Mam nadzieję, że dobrze dodałem :)

Ogólnie nigdy nie biegałem i się zmotywowałem i był to mój pierwszy marszo-bieg. Jeśli chcecie, możecie dać jakieś wskazówki na początek :)

Poczytałem w necie trochę i zrobiłem dzisiaj tryb 5 minut biegu, 5 minut marszu. Wiem, że z kondycją u mnie średnio, więc nie chcę się zniechęcać. Może jakieś rady od osób, które już biegają? :)

#sztafeta #biegajzwykopem #forrestroute #biegajnoco
  • 3
@poop: tez czytalem o tych marszobiegach ale jakos na poczatku zaczalem od razu od truchtu z predkoscia 6:00-6:10 minut na kilometr, bo nie moglem sie zmusic do maszerowania. po prostu znalazlem takie tempo, ze nie zatykalo i dalo sie przebiec na poczatek 3-4 km.
@poop: moja autorska metoda dla całkowitych nowicjuszy to bieganie codzienne przez minimum 2 tygodnie, ale na dość krótkich dystansach, na tyle krótkich żeby można było utrzymać bieg ciągły. Po 2 tygodniach zwiększasz powoli dystans, ale starasz się jeszcze biegać codziennie. Po jakimś czasie, dajmy na to kolejne 2 tygodnie, jak już bieganie "wejdzie ci w krew" przestajesz biegać codziennie i zwiększasz dystans, możesz zacząć wtedy realizować jakiś plan treningowy. Tu są