Wpis z mikrobloga

@mroz3: Taki prysznic w kiblu we Włoszech w hotelu miałem. Żeby się wykapać to papier trzeba było wynieść. Potem kiepsko było iść do kibelka jak podłoga mokra.
Z kolei w Krakowie w Ibis budget masz wejście pod prysznic wprost z pokoju. umywalka jest w pokoju a kibel tak jakby był w szafie :).
@wolololo2: w ogłoszeniu napisane jest, ze jest to mieszkanie na parterze w kamienicy, a wiec w budynku wielorodzinnym. Komora zsypu? Poczytaj troche o tym jakie sa wymagania dla takich komór. Dokładnie tak - ma mieć 16m2 i okno jeżeli jest to mieszkanie jednopokojowe w budynku wielorodzinnym. Albo jesteś studentka 1 roku architektury i zajęcia z prawa budowlanego i WT sa dopiero przed Toba, albo Grażyna prawa jesli wydaje Ci sie, ze
@miglanc: ty ogarnij, bo ile m2 ma mieć no. schowek na miotly? zrobisz w nin okno? xD ja moge napisać ze moj domek na drzewie to moje mieszkanie, ale nie znaczy ze musi miec #!$%@? 3 okna i 50m2..
@wolololo2: nie masz pojęcia o czym piszesz. Zdajesz sobie sprawę z tego, ze definicja pomieszczenia mieszkalnego jest określona przepisami, a schowek na miotły jest pomieszczeniem gospodarczym który tez ma swoją definicje i nie jest to to samo co pomieszczenie mieszkalne? Spójrz sobie do paragrafu 3 w rozporządzeniu WT. Domek na drzewie nie jest pomieszczeniem w budynku wielorodzinnym. Nie ma sensu sie z Toba wykłócać bo rzucasz argumentami na poziomie ameby