Wpis z mikrobloga

@Astolus: Jasna cholera, w całym Krakowie wysyła mi to powiadomienia z zapytaniem, czy nie chcę przypadkiem się połączyć. Wyciągam w pośpiechu telefon z otchłani torebki, bo SMS przyszedł, pewnie dom się pali - a tu Orange wi-fi spot.


@misja_ratunkowa: no bez przesady, rozumiem żeby podczas używania telefon wyświetlał że znalazł otwartą sieć - ale powiadomienia dźwiękowe/wibracyjne? Co to za pseudosystem? :)
@OrangeEkspert: mam pytanie. Mam w domu ten router podpięty pod światłowód, udostępniam tą darmową sieć Orange Wi-Fi (jakimś dziwnym trafem na moim routerze nie dało się tego wyłączyć) i teraz mam pytanie.

Co musi być zrobione, aby mój tel. komórkowy (z innej sieci) bez problemów łączył się z inną siecią?
Czy wystarczy, że zaloguję się do mojej sieci domowej??
Czy też muszę się zalogować na konto klienta i tam coś grzebać,
@OrangeEkspert -> mam podobny problem jak powyżej. Chciałbym"zarządzać tą usługą". Loguję się na 192.168.1.1, odnajduję zapis "Aby zarządzać usługą Darmowe Orange WiFi kliknij na link: kliknij tutaj" -> klikam i przenosi mnie na główną stronę Orange.

Gdzie mam się kierować, aby móc to wyłączyć? PS. Powyższy link nie działa.
@Astolus: Darmowe Orange Wi-Fi to jedno wielkie OSZUSTWO! Kiedy byłem na wakacjach widziałem sieć: ''Orange darmowe Wi-Fi'', więc się połączyłem, wchodzę w przeglądarkę, a tu piszę: ''Ta witryna jest nieosiągalna''. Nie wyświetliło się żadne logowanie do Wi-Fi ani nic. Sygnał był słaby. Nagle po kilku minutach rozłączyło z ''niby'' Wi-Fi. Najlepszy internet to jest z Netia-free-internet, bo nie musisz być operatorem Netii, tylko wystarczy posiadać konto i już masz internet CO