Wpis z mikrobloga

Ten uczuć kiedy do teamu dobiera ci samych Polaków, a ty od początku komunikujesz się z nimi po angielsku, bo wstydzisz się rozmawiać z podludźmi w ich ojczystym języku xD

Polacy w grach online to niestety nadal tylko o jeden stopień cywilizacyjny wyżej od Rosjan.

#csgo #gry #takaprawda #bekazpodludzi
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@rawr: nie wiem na jakim poziomie fgrasz, ale na globalach mi sie zdarzalo nie raz ze soloq 5 Polaków i caly mecz po angielsku bez zadnych spin. Ale to bylo z 2 miechy temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@F_13: chodzi tu o sebków, gimbazę drącą ryja czy albańczyków albo inne bicepsy, jest ich od #!$%@? i niestety wszyscy wiedzą jak wygląda z takimi gra / komunikacja. Nie tyczy się to wszystkich Polaków, to chyba oczywiste.
  • Odpowiedz
@metroboomin: gram, widocznie za malo. Pare razy trafilem na polaków z postawą którą prezentuje op i to faktycznie był rak, wchodzi taki i juz na starcie #!$%@? ze dobralo mu polaków i cały mecz zachowuje się jak buc. Przewaznie jednak trudno miec jakiekolwiek pretensje do polakow.
  • Odpowiedz
@rawr: Ja w profilu mam podane Jukej i z reguły staram się mówić z jakimś mocno naciąganym akcentem ale jak widzę, że inni Polacy są ogarnięci (tzn. nie drą mordy, nie są jakimiś dziećmi itp. Wisi mi jak kto gra, niech da się skierować ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to się odzywam po naszemu i trochę poheheszkuje. Polecam ten styl życia ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@mlglegitnoscopez: niestety podobnie. Kuc i patriotyzm we mnie silny ale jak widze, ze sa bicepsy, które komunikuja sie wylacznie po polsku i wyzywają to się nie przyznaję. Jak ktoś pyta czy jest ktoś z Polski to odpowiadam, że tak, ale rozmawiajmy po ang bo nie wszyscy nas rozumieją, a nie chcemy być jak ruscy, nie? :)
  • Odpowiedz
  • 0
w sumie to śmiecham z tego że wszyscy mogliście już ze sobą grać i każdy udawał super hamerykański akcent xD
  • Odpowiedz
@rawr: Niestety ale mam to samo. Bardzo rzadko gram z randomami, w sumie tylko ze swoją dziewczyną na niższych rangach i zawsze jak gram z Polakami w teamie (bardzo łatwo poznać) to komunikujemy się tylko po angielsku, bo aż #!$%@? wstyd się przyznać, że się jest Polakiem :( Niestety ale Polacy po Ruskich to największe gówno tej gry...
  • Odpowiedz