Wpis z mikrobloga

158 004,93 - 13 - 21 = 157 970,93

Bieg 3 Kopców - czas 55,17
Miejsce open - 57/2162

Nigdy nie lubiłem tego biegu, ale biorę w nim co roku, z sentymentu jako że były to moje pierwsze zawody.
Specjalnych przygotowań pod ten start nie było, ale i tak poprawiłem wynik z zeszłej edycji o prawie 3 minuty co i tak wydaje się być w porządku biorąc pod uwagę specyfikę tego biegu. Wysoka temperatura i mocne słońce dawały w kość od początku, jeżeli tak samo było na maratonie w Katowicach i Rzeszowie to współczuje.

Po ukończeniu wróciłem jeszcze na trasę i biegłem wspierając dobrym słowem mamuśkę i potem ojca bo też biegli, podziwiam ich.

Potem się okazało że autobusy mające nas odwieźć nie przyjadą bo straszne korki i musiałem biec po samochód w okolice startu, tak więc w nogach kilometraż srogi ()

#sztafeta
#biegajzwykopem
#bieganie
  • 4
@ProjektGdansk: czas bardzo dobry, szacun! Ja planowałem zejść poniżej godziny, ale realnie stawiałem na 1:10. Udało się przebiec w 1:02 ale dziś nogi czuć mocno. Bieg moim zdaniem bardzo wymagający, wiele osób się przeliczyło i na początku zarzuciły wygórowane tempo po czym na pierwszych podbiegach już szli.