Wpis z mikrobloga

Mirki chcę zrobić swoje pierwsze zakupy na #aliexpress w tym celu chcę to zrobić w sposób opisany tutaj nr 1 i mam pytanie - czy ktoś z Was korzysta z tego sposobu? Czy do kupowania raz na jakichś czas jakichś pierdół to rozwiązanie jest OK czy lepiej może nr 3? Czy to konto na tmobile to nie jakaś podpucha?

#pytanie #zakupy
  • 12
@bartzov: Już nie opłaca się tam konta mieć, 6zł abo miesięcznie za kartę, 10zł za wydanie karty, przelew walutowy SEPA nawet jak zapłacisz ¢0,01 to automatycznie pobiera 5PLN prowizji.

Najlepiej nabyć BZWBK na allegro prepaid
lub konto walutowe (alior bank) + walutomat
Jest najtaniej.
@lycamob: @MagicznyKoral: jakie oplaty, mam ta karte i nie mam zadnych oplat (pomijam jednorazowa oplate za karte ktora moim zdaniem i tak sie bardziej oplaca niz przewalutowywac przez przelewy24 itp, nawet jesli ktos cos kupuje od czasu do czasu)
@Miecz12:

Od 1 czerwca 2015 r. zmieniają się warunki korzystania z karty do konta. Miesięczna opłata za kartę do konta nie będzie pobierana, jeśli dokonają nią Państwo transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł miesięcznie. W przeciwnym razie, opłata będzie wynosiła 6 zł miesięcznie.
Już nie opłaca się tam konta mieć, 6zł abo miesięcznie za kartę, 10zł za wydanie karty, przelew walutowy SEPA nawet jak zapłacisz ¢0,01 to automatycznie pobiera 5PLN prowizji.


@lycamob: Za kartę walutową nie ma żadnych 6 zł miesięcznie. To dotyczy tylko karty złotówkowej, która nie jest obligatoryjna, można z niej zrezygnować i nie jest w ogóle potrzebna do zakupów na Aliexpress. Polecam zapoznać się z tabelą opłat i prowizji T-Mobile UB.