Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy i Mirabelki, jako, że jest już po pierwszej liście obecności czas odpalić piramidę atencji czyli: #glupiewykopowezabawy.


Zasady są proste : zostales tu zawolany znaczy że jesteś spoko i powinieneś zawołać innych spoko mirków i mirabelki.


Ja zacznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urwisjakichmalo @Vaster @Gother @MirkoStats @wytrzzeszcz @gorush @Drakalen @aanndrzej @Fakie @Felonious_Gru @ninetyeight @SuperPunia @Lookazz @zirytowana_plaszczka @rezoner @Kat_rzeznikow @ElCidX @surma @Andrzejsynbogdana @MichaI
  • 44
Vcx13 1 min. temu 0

Dobra Mirasy i Mirabelki, jako, że jest już po pierwszej liście obecności czas odpalić piramidę atencji czyli: #glupiewykopowezabawy.

Zabawa już kiedyś była na mirko i robił ją @wytrzzeszcz


Zasady są proste : zostales tu zawolany znaczy że jesteś spoko i powinieneś zawołać innych spoko mirków i mirabelki.


Ja zacznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@urwisjakichmalo @Vaster @Gother @MirkoStats @wytrzzeszcz @gorush @Drakalen @aanndrzej @
@Muaarthinos: dzięki cumplu, bardzo miły gest!

@japer @Dusiaklaudusia @Famina @Rezix @BluRaf @somatotropina @Dork @Piesa @TenebrosuS @fuechsinn @maxpawkas @leworwel @Pieszy_Easy_Rider @kocham_jeze @niedzwiedzica @jakosdajerade @marianbaczal @bluehawaii91 @sheleftme

Zasady są proste: jeśli zostałeś tu zawołany to znaczy że jesteś spoko i możesz zawołać innych spoko-mirków i mirabelki.

Więcej prawilniaków nie mogę zawołać ( ͡° ʖ̯ ͡°)