Wpis z mikrobloga

Obiektywnie stwierdzam, że portale typu roksa/garsoniera zawierają wiele porządnych, zadbanych i czystych #!$%@? w dobrej cenie, z którymi nie jest przypał spędzić godzinę od czasu do czasu w celu upuszczenia ciśnienia. Są panny, które biorą max 1 klienta na dobę, wyglądają jak porządne studentki, a kosztują powiedzmy 200-300zł za godzinę. 150 dla miej wymagających, a za 100zł jak jesteś #!$%@? i byle szmatę potrzebujesz żeby fiuta wytrzeć.

Same plusy - taniej niż randkowanie i robienie gruntu pod łaskawe zaruchanie w stresie czy jej będzie dobrze, nie ma NIGDY fochów, #logikarozowychpaskow was nie dotyczy bo mordy nieproszona nie otwiera, i najlepsze - po ruchaniu nie trzeba się przytulać, czułych słówek, odwożenia do domu czy innych #!$%@?ących obowiązków. Po prostu wychodzisz, wracasz przed kompa, a ona i tak będzie czekać na kolejny twój telefon żeby ci obciągnąć.

A jak chcecie uczucia to #!$%@? psa/kota sobie kupcie, albo pokochajcie hobby/pasję, bo to was nie zawiedzie, nie zdradzi i nie zrani.

Jedzenia nie ma wam kto zrobić, przydałby się różowypasek? #!$%@?, kobiety gotować nie potrafią.

Jak związek to tylko gdy zachcecie syna spłodzić, żeby miał kto go nosić 9 miechów. Ale to raczej i tak się skończy rozwodem, alimentami i dniem sznura dla was.
  • 92
  • Odpowiedz
@ketorw: jeśli traktujesz kobiete jak zlewke na sperme to moze i tak jest ale kiedys moze dorosniesz (albo i nie, patrzac na jakość innych wpisów i komentarzy) i zrozumiesz ze kobieta, zwiazek to nie tylko seks.
  • Odpowiedz
jasny #!$%@?, co ja za wywody #!$%@? wysnułęm

ledwo pamiętam jak dotarłem do domu, klepe mam do teraz, ale baita o 5 nad ranem na mirko zarzuciłem po mistrzowsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@TSP89: na dziwki sie idzie zeby spuscic z kija a nie zeby ja do orgazmu doprowadzac. Zaloze sie , ze chociaz jeden z tych facetow co znasz to byl chociaz raz na dziwkach. Chodzi mnostwo facetow. Ksieza,mezowie kawalerowie,brzydcy,ladni.biedni i bogaci. Trolle i piekni chlopcy co mogli by miec kazda dziewczyne. Moja znajoma pracujaca w tym zawodzie pare lat na slasku mowi , ze 10 lat temu to chodzili przewaznie gornicy. Teraz
  • Odpowiedz
Tak, 1 klient dziennie jeśli bierze więcej za spotkanie, no i jeśli znasz ją lub jej 'managera' heh.. zawsze kilka takich jest na stado dziwek z jakiegoś portalu. Po prostu albo im wystarcza tyle kasy dziennie, albo nie lubią być ruchane co chwilę jak kukły, albo po prostu #!$%@? o sieie DBAJĄ i są porządnymi, zadbanymi dziweczkami z zasadami.


@ketorw: Powiedział i wyjechał passatem od Niemca z przebiegiem 180 kkm.
  • Odpowiedz
i tak źle i tak niedobrze. nigdy lochy nie miałem (co nie znaczy, że nie zasrałem xD) i całe życie musiałem sobie układać bez uwzględniania drugiej osoby. czasem jest ciężko, ale wystarczy odpalić odpowiedni filmik i po chwili wszystko jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°). z drugiej strony, w związku może i masz wsparcie drugiej osoby, seks itd., ale musisz pogodzić się z pewnymi kompromisami i ograniczeniami. dlatego
  • Odpowiedz