Wpis z mikrobloga

Obiektywnie stwierdzam, że portale typu roksa/garsoniera zawierają wiele porządnych, zadbanych i czystych #!$%@? w dobrej cenie, z którymi nie jest przypał spędzić godzinę od czasu do czasu w celu upuszczenia ciśnienia. Są panny, które biorą max 1 klienta na dobę, wyglądają jak porządne studentki, a kosztują powiedzmy 200-300zł za godzinę. 150 dla miej wymagających, a za 100zł jak jesteś #!$%@? i byle szmatę potrzebujesz żeby fiuta wytrzeć.

Same plusy - taniej niż randkowanie i robienie gruntu pod łaskawe zaruchanie w stresie czy jej będzie dobrze, nie ma NIGDY fochów, #logikarozowychpaskow was nie dotyczy bo mordy nieproszona nie otwiera, i najlepsze - po ruchaniu nie trzeba się przytulać, czułych słówek, odwożenia do domu czy innych #!$%@?ących obowiązków. Po prostu wychodzisz, wracasz przed kompa, a ona i tak będzie czekać na kolejny twój telefon żeby ci obciągnąć.

A jak chcecie uczucia to #!$%@? psa/kota sobie kupcie, albo pokochajcie hobby/pasję, bo to was nie zawiedzie, nie zdradzi i nie zrani.

Jedzenia nie ma wam kto zrobić, przydałby się różowypasek? #!$%@?, kobiety gotować nie potrafią.

Jak związek to tylko gdy zachcecie syna spłodzić, żeby miał kto go nosić 9 miechów. Ale to raczej i tak się skończy rozwodem, alimentami i dniem sznura dla was.
  • 92
  • Odpowiedz
@ketorw: A nie lepiej czyjąś żonę posunąć? Masz gwarancję, że ma tylko jednego klienta dziennie, i masz gwarancję, że nie będzie przytulania, alimentów i farmazonów... A kilka stówek w portfelu zawsze zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
albo po prostu #!$%@? o sieie DBAJĄ i są porządnymi, zadbanymi dziweczkami z zasadami.


@ketorw: jebłem xD
Generalnie to szanuję, żadna praca nie hańbi, wolny kraj itd. ale zadbanymi dziweczkami z zasadami... no bez przesady.
  • Odpowiedz
@ketorw: jakże to smutne.. Kiedyś faceci się mocno ukrywali z tym, że korzystają z usług prostytutek. A teraz uważacie, że jest to całkiem spoko. Płacić za sex jest ok? Za mechaniczny z udawanymi (przez nią) orgazmami? Lubisz płacić, żeby usłyszeć jaki to zajebisty jesteś w łóżku za każdym razem?Czy za to, że nie musisz się wysilać, a i tak ona będzie zadowolona:D żal mi was...

btw. nie każdy #rozowypasek
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: Mnie mój facet nie płaci, zarabiam tyle co on i mam swój dom, samochód itd. Tak jak Ty mówią faceci, których stać tylko na kobiety-przegrywy lub łase na kasę księżniczki, którym mina rzednie przy pierwszej zmarszczce na buzi, bo ich cena rynkowa spada.
  • Odpowiedz
@TSP89: ale on nie napisał, ze każdy różowy to idiotka, tylko, ze większość po prostu podczas nerwu i tak zrobi jakas gownoburze a pozniej przeprasza xD nie to żebym go bronił bo gardzę dzieweczkami i nie ogarniam jak mozna tam chodzic/dzwonic. Po prostu fakt ten ze różowe czasem odpal maja to prawda. Moze faceci tez nie sa doskonali bo sie potrafią czepiać byle czego lecz z różowym nie ma porównania
  • Odpowiedz
@ketorw: Kobieta mająca za sobą kilka związków a dziwka pod względem zużycia materiału nie wiele się różnia. Kobieta która upraiałą seks 1000 razy z kilkoma byłymi partnerami a dziwka uprawiająca seks 1000 razy z 500 róznymi partnerami to to samo. Przecież kobiety nie są z mydła i nie zmydlą się
  • Odpowiedz