Wpis z mikrobloga

Obiektywnie stwierdzam, że portale typu roksa/garsoniera zawierają wiele porządnych, zadbanych i czystych #!$%@? w dobrej cenie, z którymi nie jest przypał spędzić godzinę od czasu do czasu w celu upuszczenia ciśnienia. Są panny, które biorą max 1 klienta na dobę, wyglądają jak porządne studentki, a kosztują powiedzmy 200-300zł za godzinę. 150 dla miej wymagających, a za 100zł jak jesteś #!$%@? i byle szmatę potrzebujesz żeby fiuta wytrzeć.

Same plusy - taniej niż randkowanie i robienie gruntu pod łaskawe zaruchanie w stresie czy jej będzie dobrze, nie ma NIGDY fochów, #logikarozowychpaskow was nie dotyczy bo mordy nieproszona nie otwiera, i najlepsze - po ruchaniu nie trzeba się przytulać, czułych słówek, odwożenia do domu czy innych #!$%@?ących obowiązków. Po prostu wychodzisz, wracasz przed kompa, a ona i tak będzie czekać na kolejny twój telefon żeby ci obciągnąć.

A jak chcecie uczucia to #!$%@? psa/kota sobie kupcie, albo pokochajcie hobby/pasję, bo to was nie zawiedzie, nie zdradzi i nie zrani.

Jedzenia nie ma wam kto zrobić, przydałby się różowypasek? #!$%@?, kobiety gotować nie potrafią.

Jak związek to tylko gdy zachcecie syna spłodzić, żeby miał kto go nosić 9 miechów. Ale to raczej i tak się skończy rozwodem, alimentami i dniem sznura dla was.
  • 92
  • Odpowiedz
@ketorw: popieram, a wykopki hejtujące taki styl życia najwyraźniej zapomniały o tym, że CZAS każdego człowieka ma też jakąś wartość; jeśli ktoś szanuje swój czas, bo np. zarabia dużo w przeliczeniu na jego jednostkę, a jednocześnie nie chce się bawić w gierki czy fochy związane z posiadaniem żony/konkubiny/narzeczonej/dziewczyny to ma dwie opcje: wyrywanie randomowych loszek na jeden raz w klubach/na ulicy/gdziekolwiek, co kosztuje go CZAS i jakiśtam wysiłek + nie
  • Odpowiedz
@ketorw: Dokładnie tak i wieczna beka z tych białych rycerzy którzy od razu zakładają że miałbym wchodzić w jakikolwiek związek z każdą dziewczyną którą rucham. Jak już mam brać się za używany towar to przynajmniej lepiej żeby był całkiem niezły i nie narzekał.

Zresztą wie to każdy facet który choć raz miał dziewczynę.
  • Odpowiedz
@ketorw: Niezły z ciebie #samiecalfa skoro tak boli cię portfel i chcesz wszystko stawiać xD Ja mając dupeczki wydawałem na nie jedynie hajs z powodu jakiejś okazji (urodziny, rocznica, walentynki, dzien kobiet - 4 razy w roku kumasz) plus kwiaty z raz na miecha spontanicznie bo kobiety je bardzo lubią. No normalnie tragedia dla portfela xD 30zl wydać raz na miesiąc, borze a muglbym se zjesc pice, wypic
  • Odpowiedz
Oho ale ból dupy samców alfa xD Trzeba nisko upaść hehe nieważne po której stronie barykady jesteś hehe xD Jest tak bo ja tak mówie i to moje przemyślenia hehe xD a lamusy dupa cicho.

Pogódźcie się z tym drogie stuleje że jest na to popyt to jest podaż, w innym wypadku to nie miałoby racji bytu, i cokolwiek będziecie #!$%@?ć to tego nie zmieni xD

A dziwka jest z zasadami bo
  • Odpowiedz
@TSP89: A czy ty uważasz za uwłaczające za korzystanie z prostytutek, gdy facet jest poza domem 6 miesięcy w towarzystwie samych mężczyzn? Zdarzają się sytuacje, że po prostu ciężko jest sobie z tym poradzić.
  • Odpowiedz
@ketorw: Przecież roksa to taka ulica online. Tam się ogłaszają zwykłe szmaty z ulicy, które są w zorganizowanych grupach i jeżdzą od miasta do miasta - wynajmując do tego na kilka tygodni jakieś mieszkanie. Może jest jakiś odsetek zwykłych wolnych prostytutek, ale większość to po prostu zorganizowane objezdne dziwki. Wystarczy poszukać info w necie.
  • Odpowiedz
@ketorw: Swego czasu koledze z pracy właśnie szukałem ofert na roksie. Po pewnym czasie pytam go jak tam, a on mówi spoko zadowolony i chętnie dostanie kolejne oferty :)
  • Odpowiedz