Wpis z mikrobloga

Fabryka PESA Bydgoszcz oprócz pracy nad pociągami, tramwajami, pracuje też nad wrażaniem nowych standardów faszystowskiej wolności słowa w zmowie na stronach przewoźników będących ich klientami.
Ja także byłem ostatnio ofiarą tej wolności słowa w komentarzach na stronie PKP Intercity Pociąg do Podróży, gdy umieścili posta o Darcie, a którego nawet sama PESA udostępniła. Mój komentarz w formie pytania był, ale był "ukryty".
25lat wolności TFU!
Rozgłaszać to! Nigdzie na świecie nie ma takiego chamstwa, żeby pod dyktando fabryki pojazdów szynowych, strony przewoźników zamykały pysk ludziom i potencjalnym pasażerom, którzy potrafią normalnie wytknąć im błędy i wyrazić swoje niezadowolenie. Wyobraźcie sobie, że strona ogólnie-informacyjna, że tak to nazwę Racjonalista.pl, którą to nazwałem Faszysta.pl, umieściła propagandowy artykuł o Darcie i także ja próbowałem dyskutować na ten temat. Oczywiście, oburzone na kościół racjolewackie ścierwa zakapiory usuwały moje komentarze, po czym wymyślali jakieś nadzieje odnośnie pantografów produkowanych w Polsce, bo przecież ten polski pociąg ma pantografy z Niemiec! W Polsce jest firma, która produkuje właśnie wyspecjalizowane pantografy, głównie do nowoczesnych i szybkich pociągów. Dlaczego więc szwaby z PESY chwalą się, że to polski pociąg, a wszystko ma sprowadzane z zachodu? "Nieznamy się mamy bóldupy i poszargane ego, to się wypowiemy." Koniec końców oberwałem banem. Podejrzewam, że tą stronę także prowadzi jakiś Bydgoski politik-pachołek, wielbiciel czy pracownik PESY. Parę miesięcy wcześniej a to ciekawe, wrzucili linka do artykułu tragicznych wyznań pracownika ów fabryki, po czym w ciągu godziny został usunięty. Drugi admin pesowiak się oburzył?
To jest żelazny dowód na to, że pieprzona popis-owa fabryka PESA pompowana przez media, jak i ten cały pseudo "polskie pendolino" Dart, to polityczna kukiełka establishmentu, narzędzie prania mózgu i siania propagandy nienawiści wobec najgorszego w świecie pociągu jaki Polska w ogóle miała zamówić, borze co za drożyzna Pendolino.
Pójdźcie do tych wyborów i zmieńcie ten pieprzony system 25 października, bo aż się rzygać chce.
Targi TRAKO - stał ten cały Dart, niedoróbek od cholery, widoczność z kabiny katastrofalna. Szyba jak lufcik w toalecie. To ma być supernowoczesny pociąg dużych prędkości, rzekomo dorównujący technologii Pendolino?
:::W Polsce kłamie się nawet w kwestii pociągów:::
Przekazujcie to znajomym, mówcie o tym, czytajcie opinie w internecie ludzi, którzy się na znają na kolei, a nie na marketingu szynowym. Niech hegemonia tego chłamu się skończy. Jest kilka fabryk w kraju, dlaczego na tle pesy są wręcz bojkotowane?
Narodowy Pesjanizm przyjedzie do was, do waszych domów i zrobi z wami porządek.
Nie przyjedzie, bo zdechnie w drodze, ach ta bezawaryjność.
Pozdrawiam i do dzieła internety.
#kolej #pkp #pesa #propaganda #narodowypesjanizm #wielkapesanarodowa #kuce #trzymajciemnie #trako #pafawagusnakolei #polska
PafawagusCentauris - Fabryka PESA Bydgoszcz oprócz pracy nad pociągami, tramwajami, p...

źródło: comment_FNm1dqOVq0XsBx9UnfvWd81sOUmQT5FB.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Dr_K: Powiem tak, większości moich pobanowanych komentarzy oczywiście nie znajdziesz.
Tutaj na screenie wypowiada się autor strony na FB, podpisanej swoim imieniem i nazwiskiem, więc można ją wyszukać. Tam udostępnia swoje felietony na temat pesy i całego zamieszania z pociągami dużych prędkości.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10402378_1593995134221603_4304800216826143515_n.jpg?oh=f9dbb6775fffd86f44fb9d459d63f6e5&oe=56A0213C
Marcel Klinowski, ekspert kolejnictwa ze stowarzyszenia Republikanie także pisał swój artykuł na ten temat.
http://www.wykop.pl/link/2608619/dart-kontra-pendolino-porownywac-nieporownywalne-czyli-pobozne-zyczenia/
Jest możliwe, że mam gdzieś zascreenowane komentarze spod strony PKP Intecity Pociąg do
  • Odpowiedz