Wpis z mikrobloga

@Saliwan: Nic nie rozumię, mimo tego, że sam piszę po rosyjsku. Facet pisze, że chce kupić "мыло", normalnie to znaczy "mydło", ale na slangu - "mail". Obieca za to мыло 700-800 rubli. Po co? To właśnie około 50-70 zł. Ale po co kupować maila? Czytam dalej, bo piszę z komóreczki.
@Saliwan: Aha, dalej:
Piszę, że chce kupić мыло/maila, bo bardzo potrzebuje.
Drugi pyta: Za ile?
P: 700-800 rubli
a następnie dzwoni przez Skype
D- pisze, że nie podłączył mikrofonu/микро
Domyślam się, że odbyła się rozmowa głosem.
Dalej podaje się jakiś mail, z kontekstu nie wiadomo czy i po co. Dalej napisano "смотри привязку", albo coś podobnego. Привязка to jest (w kontekście) "połączenie kont".
Chodzi o jakiś fragment dialogu, podstawa część którego
@Saliwan: Mi jest strasznie [beznadziejnie] potrzebne mydło. Jestem gotów je kupić.
Za co chcesz je kupić?
Za ruble 700-800?

Poczekaj
2 minuty
Mikro wliczone
Ja tu
Dzięki ["taks"] Tu adres e-mail
O
Zobacz powiązane (pewnie chodzi o załącznik)
@Saliwan: Tak. Chodzi o mail, ale nie napisano dokładnie, albo tu chodzi o kupowanie konta mailowego z hasłem, albo o podanie logina mailowego trzeciej osoby. Wprost nie napisano, czy transakcja się dokonała, ale raczej tak. Też nie rozumiem, co znaczy podany mail. Czy to ten kupiony, czy to mail kontaktowy sprzedawcy. Raczej - ostatnia opcja.
@Inflancki: Tylko czy ten Andrey dostał login i hasło do konta email? I czy jest możliwość że ten cepreń też nie ma dostępu do tego emaila tylko ma go jeszcze ktoś inny?
@mwitbrot: ok w takim razie pozostajei czekać co Andrey mi odpisze. Nie podaruje im tej kasy :D Mam dane osobowe jednego i drugiego. Jak będzie trzeba to napuszcze na nich jakiegoś ruska ( ͡º ͜ʖ͡º)