Wpis z mikrobloga

1. Wypowiadaj się o niepochlebnie o Żydach w towarzystwie
2. Lewacki #atencyjnyrozowypasek podnosi wielki raban, pluje jadem i wyzywa cię od faszystów i antysemitów
3. Oznajmij, że jesteś Żydem i pokaż na telefonie swoje zdjęcie w jarmułce z bar micwy kuzyna
4. #atencyjnyrozowypasek pali buraka, siedzi cicho i niedługo potem wychodzi ze spotkania
5. #tylewygrac


#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpolaczkow
  • 85
  • Odpowiedz
@kaarp: A ja się cieszę, że mnie obrzezali za dzieciaka, bo dziś ten zabieg byłby bardziej groźny i z cała pewnością cholernie niekomfortowy.

Obrzezanie to najlepsze co możesz zrobić ze swoim penisem - zmniejsza ryzyko zarażeniem się chorobami wenerycznymi (podobno nawet o 50%, poprawcie mnie jeśli się mylę), zmniejsza ryzyko infekcji bakteryjnych, zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory narządów płciowych, wydłuża stosunki seksualne, niweluje możliwość wystąpienia stulejki (hihihaha), jest higieniczne (bakterie
  • Odpowiedz
@niepokonany: Nie chciałbym Ci psuć życia, ale argumenty, które podałeś są słabe troszkę. Jedyne co sie trzyma kupy to przedłużenie stosunku, ale to też nie jest zawsze pożądany efekt.
  • Odpowiedz
@kaarp: Piszesz, że są słabe, a zarazem nie podajesz żadnych kontrargumentów. Jak dla mnie 50% mniejsze ryzyko złapania HIV czy innej kiły to wystarczający powód, żeby nie żałować zabiegu, cała reszta to dodatkowy perk.
  • Odpowiedz
@niepokonany: To z HIV i obrzezaniem to wynik błędnie prowadzonych badań. Bakterii można pozbyć się używając mydła, problem stulejki jest mało powszechny, a w większości przypadków można go rozwiązać nieoperacyjnie, zabieg obrzezania, jest tak samo groźny dla dorosłego jak i dziecka, w czasie wzwodu penis obrzezany od nieobrzezanego prawie niczym się nie różni, przedłużenie stosunku związane jest z osłabieniem bodźców w żołędziu co oznacza dłuższy lecz mniej przyjemny seks. O
  • Odpowiedz
@niepokonany: > @bh933901: Nie jest. Obrzezanie jest standardowym zabiegiem w Stanach i przeprowadza się go na wszystkich mężczyznach niezależnie od wyznania i pochodzenia, chyba, że rodzice życzą sobie inaczej.

@niepokonany: > @kaarp: A ja się cieszę, że mnie obrzezali za dzieciaka, bo dziś ten zabieg byłby bardziej groźny i z cała pewnością cholernie niekomfortowy.

Obrzezanie to najlepsze co możesz zrobić ze swoim penisem - zmniejsza ryzyko zarażeniem się chorobami wenerycznymi (podobno nawet o 50%, poprawcie mnie jeśli się mylę), zmniejsza ryzyko infekcji bakteryjnych, zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory narządów płciowych, wydłuża stosunki seksualne, niweluje możliwość wystąpienia stulejki (hihihaha), jest higieniczne (bakterie nie zbierają się pod napletkiem, więc nie śmierdzi) i jest estetyczne (kobiety wolą penisy bez napletków i chętniej angażują się w seks oralny). Same superlatywy, brak negatywnych skutków, nie rozumiem
  • Odpowiedz
@niepokonany: aha, super. czyli jesteś antysemitą, który w towarzystwie udaje Żyda, bo boi się wziąć odpowiedzialność za swoje słowa o Żydach...?
nie wierzę! xD to musi być bajt. ludzie aż tak pozbawieni godności osobistej nie mogą istnieć naprawdę, nawet na mirko.
  • Odpowiedz