Wpis z mikrobloga

1. Wypowiadaj się o niepochlebnie o Żydach w towarzystwie
2. Lewacki #atencyjnyrozowypasek podnosi wielki raban, pluje jadem i wyzywa cię od faszystów i antysemitów
3. Oznajmij, że jesteś Żydem i pokaż na telefonie swoje zdjęcie w jarmułce z bar micwy kuzyna
4. #atencyjnyrozowypasek pali buraka, siedzi cicho i niedługo potem wychodzi ze spotkania
5. #tylewygrac


#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpolaczkow
  • 85
  • Odpowiedz
1. Wypowiadaj się o niepochlebnie o Żydach w towarzystwie

2. Lewacki #atencyjnyrozowypasek podnosi wielki raban, pluje jadem i wyzywa cię od faszystów i antysemitów

3. Oznajmij, że jesteś Żydem i pokaż na telefonie swoje zdjęcie w jarmułce z bar micwy kuzyna

4. #atencyjnyrozowypasek pali buraka, siedzi cicho i niedługo potem wychodzi ze spotkania

5. #tylewygrac

są wszystkie punkty
m.....- - > 1. Wypowiadaj się o niepochlebnie o Żydach w towarzystwie
2. Lewacki #ate...

źródło: comment_U7W5eFsNCIjST2GI7SwujJOX9XPl6MBa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@niepokonany: O zajebiście, czyli skoro jestem Polakiem to mogę jechać po Polsce i polaczkach i nikt mi złego słowa nie może powiedzieć bo jestem z Polski \o/


@duskhorizon: no tak! :) ja mam kumpla Greka, ostatnio wrzucił na fejsa info, że przenosi się do UK - napisałem mu "gonna wash some dishes? ohh, wait, you ain't from Poland...", po czym skwitował mnie: "you self-racist bastard!" :D
  • Odpowiedz
Może ja sam jestem jednak Żydem? Knagę mam obrzezaną i w końcu moja babcia i prababcia były Żydówkami


@niepokonany: Jeśli nie wkręcasz ludzi i to prawda, to babcia załatwiła ci najlepszy start dobrego życia - jesteś Żydem i nie zmienisz tego. Jesteś z narodu wybranego i bardzo Ci zazdroszczę. Od Żydów zależy ponowne przyjście Mesjasza, a więc koniec naszych czasów zazdroszcze. Jest tu na wykopie sporo Żydów, choć ich zlewaczenie
  • Odpowiedz
@Amadeo: Jak tak bardzo chcesz to możesz zostać Żydem, zrobić konwersję na judaizm - znajdź rabina, pobierz nauki i gotowe. Żydzi nie uznają różnicy pomiędzy Żydem przekonwertowanym, a Żydem z pochodzenia, nawet dla najbardziej ortodoksyjnych odłamów nie ma dla znaczenia, że nie urodziłeś się Żydem. Każdy Żyd, nawet przekonwertowany, może skorzystać z tzw. Prawa Powrotu i uzyskać paszport Izraela.

@sermaciej: Krytykowałem Żydów za ich podejście do obecnej sytuacji
  • Odpowiedz
@niepokonany: Czyli krytykowałeś Żydów za to, co robi państwo Izrael. Brawo.

PS ISIS nie przeprowadza żadnego holocaustu chrześcijan, najbardziej zagrożone są pomniejsze odłamy islamu, traktowane przez IS jako herezje.
  • Odpowiedz
@sermaciej: Nie generalizowałem. Wypowiadając się o działaniach Polaków w kwestii polityki imigracyjnej bym generalizował, bo rząd swoje, a opinia publiczna swoje - w Izraelu ludzie nie mają takich rozterek, rząd ma poparcie opinii publicznej, przynajmniej tej żydowskiej. Gdybym w swojej wypowiedzi mówił o Izraelu odłączając go od kwestii żydowskiej, to nie miałaby ona żadnego sensu - obywatel Izraela nie ma takiego samego moralnego obowiązku wynikającego z doświadczeń jak Żyd z
  • Odpowiedz
ISIS nie przeprowadza żadnego holocaustu chrześcijan


@sermaciej: Bełkot człowieka niechęcią do chrześcijan podszyty. Nie musisz kocie pisać kim jesteś. ISIS morduje muzułmanów walczących przeciwko ISIS, ale tylko chrześcijanie są mordowani i to w okrutny sposób za wiarę, więc zważ na słowa, ale rozumiem, że wiedzę czerpiecie z gazety, stąd bełkot. Radzę zrobić sobie lewatywę - to często pomaga na głowę.
  • Odpowiedz
@sermaciej: Nie ważne jakim procentem głosów zwycięża rząd, ważne jakie ma poparcie do swoich działań w danych kwestiach wśród opinii publicznej. Mając znajomych w Izraelu możesz dowiedzieć jakie nastroje tam panują, ja mam i wiem.
  • Odpowiedz
czerpiecie z gazety


@Amadeo: Tak, czytałem wywiad w prawicowym "Uważam Rze Historia" z ekspertem od terroryzmu na Bliskim Wschodzie. Raczej nie spodziewałbym się wybielania ISIS w tym piśmie.
http://www.historia.uwazamrze.pl/artykul/1146613/historia-islamskiego-terroru

Chrześcijan nie mordują ze względu na to, że są chrześcijanami. Mordują tych chrześcijan, których uznają za najeźdźców, ale podobnie będzie z każdym innym. Ponadto jeśli mówimy o Państwie Islamskim, to mordują sto razy więcej muzułmanów, których uważają za odstępców, heretyków lub
  • Odpowiedz
@niepokonany: Co do obrzezania, pytałem niezależnie kilka kobiet o tę sprawę, wszystkie wolały nieobrzezane i twierdziły, że po prostu lubią samą czynność obciągania (w USA, skoro to powszechne i wielu uważa, że niezdrowe, macie "bias"). I dwie czy trzy określiły obrzezane jako "łyse". No i nie ma walenia konia na sucho, zarówno osobiście, jak i przez partnerkę, co ogranicza pole wyboru, a tego nie lubię. Swoją drogą, dla mnie to
  • Odpowiedz
@kaarp: Tak szczerze to wolę opierać się na wnioskach CDC i WHO, które przeprowadziły w tym kierunku wiele badań na dużych próbach. Źródła z artykułu do którego linkujesz opierają się na jednym badaniu z 2001 roku przeprowadzonego na próbie 174 heteroseksulanych par w Ugandzie.

@KaczorDolan: Wychodzi na to, że odbywając stosunek waginalny z kobietą będącą nosicielką wirusa HIV jako nieobrzezany mężczyzna masz 0.1% szansy na zarażenie się HIV,
  • Odpowiedz