Wpis z mikrobloga

@mRzielony: dopięta... Jesteśmy programistami 15k, już rezygnacja z pizzy 3x w tygodniu jest dietetyczna. Ale faktycznie, jedyne co można dietetycznie jeść na mieście to wybierać miejsca które w lunchach danego dnia mają kaszę zamiast ziemniaków czy unikać sosów. Dlatego pomysł na ten catering. zobaczę jak mój budżet i od tego albo następnego miesiąca startuję :)

Nie mam czasu ani sił na gotowanie codziennie kurczaka i warzyw, a mam awersje do odgrzewanego
@kmicolo: zaciekawiłeś mnie tematem. sam nie dam rady utrzymać diety, dlatego jest to dla mnie atrakcyjna opcja. czytałem o cateringnadiecie raczej negatywne opinie. Również tutaj na wykopie - porcje są głodowe (choć też nie wiadomo jaka była wybrana kaloryczność). Jest kilka firm we wrocku, które oferują zestawy testowe (tańsze niż w standardowej ofercie). Zamówiłem sobie u trzech i firm, na różne dni i zobaczymy co przyjdzie. Oprócz cateringnadiecie, zamówiłem jeszcze w
Gadałem trochę więcej z kumplem. Wykupił na miesiąc. Po tygodniu dalej zadowolony. Przywożą w pn na 2 dni, w śr na 2 dni, w pt na 3 dni (opcja z wkndami). Ponoć jedzenie jest w miarę "świeże", bo zapakowane hermetycznie. Jemu te 2k kcal starcza i się najada, ale sportu to on wyczynowo nie uprawia :)
ja mam doświadczenie z cateringiem z Warszawy (www.pomelo.com.pl)
Pani przez telefon bardzo miło wytłumaczyła mi dlaczego taka cena a nie inna .
Trzeba wziąć pod uwagę to że posiłki CODZIENNIE są inne. Zazwyczaj jak sama sobie gotowałam to ryż na 3 dni ;p
Pakiet miałam dostarczany pod same drzwi - czyli kurier wliczony w cenę
Pudełka - zazwyczaj jak się ma domową dietę pudełkową to codziennie trzeba było myć pudełka żeby na
Osobiście nie mam doświadczenia z cateringiem dietetycznym, ale korzystała moja dziewczyna.
W Warszawie płaciła coś ok. 1,5k miesięcznie. Dostawa prosto do domu, zawsze coś nowego i ciekawego, ale czu np. udało jej się schudnąć dzięki temu to nie wiem:D No ale to już indywidualna sprawa. W każdym razie korzystała z http://www.przelomwodzywianiu.pl. W zasadzie mogę polecić, bo firma wywiązywała się z tego co wiem.
Ja powiem wam troche się smialem z tych diet… Moja dziewczyna jest na takiej i nie ukrywam bawily mnie te pudelka codziennie… Ale powiem Wam zastanawiam się sam nad tym, bo wyglada i pachnie to dobrze, próbowałem i smakuje też nieźle, no a zmywania nie ma zupełnie :P heheh Tylkoja bym uważał, 1100 pln za 2k kcal to z czego oni to robią? Natalii za 1700 kcal na dietykieta.pl kupiłem cały miesiąc.
Ja od roku wcinam z http://www.krkcatering.pl/ - oczywiście mieszkam w Krakowie. Bardzo dobry catering, naprawdę - bez zarzutów. Cena też przystępna. Ostatnio nawet wesele wujek robił z cateringiem od nich - ale to już oczywiście mniej dietetyczne :). Pyszności.