Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z was z cateringu dietetycznego? 1100zł miesięcznie za 20 zestawów po 5 posiłków 2000kcal. Niby sporo, ale i tak niemało wydaję na jedzenie, a to zawsze jakaś okazja żeby schudnąć :) Może ktoś z #wroclaw ma takie doświadczenia i zechciał by się nimi podzielić? Traktował bym to jako formę diety. #mikrokoksy #mirkokoksy #dieta
  • 36
  • Odpowiedz
@kmicolo: mam wielu znajomych którzy z tego korzystają. Sam próbowałem tydzień, ale nie było to dla mnie, ponieważ dostając całe jedzenie na raz, za szybko je zjadałem i byłem później głodny :<
Za to większość osób sobie chwali, jednak trzeba pamiętać, że większość takich cateringów to mimo wszystko mała kaloryczność.
  • Odpowiedz
@BostonGeorge: i tak, są takie wersje jak najbardziej, ale często kosztują one już nieproporcjonalnie dużo.
@koniarek: no właśnie z tymi kcal to ja bym niestety nie ufał. Na redukcje spoko, bo jak będzie za mało to nic się nie stanie, ale do robienia masy już bieda :P
  • Odpowiedz
@mRzielony: @kmicolo: z drugiej strony Konrad tak jak ja, je na miescie, srednio wychodzi nam to i tak kolo 20-25zl za sam obiad. Do tego dochodzi jeszcze sniadanie (pan kanapka 4zl albo i wiecej) do tego jakas kolacja i ta roznica na 50zl/dzien nie robi sie taka duza... sam sie teraz zastanawiam nad tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mRzielony: Gotowanie to 30 minut + 30 minut przygotowanie wszystkiego + 30 minut mycie + jak jem w domu to 30-60 minut sjesty i co dwa dni generalne sprzątanie kuchni bo sos pomidorowy kapie z sufitu :D

Tak jak mówi @PanKara - jem na mieście bo na to mam czas.

@maur: A oni nie dowożą?
  • Odpowiedz
@kmicolo: Na pewno jest to przyszłościowe. Ja czekam na wszystkie wypasione opcje - np za 20 zł dziennie dostaję pudło warzyw i innych zdrowych rzeczy, a resztę posiłków w spokoju mogę jechać na kurze z ryżem i jajkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz