Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam dla siebie jakiegoś fajnego sporta do 40tyś cebuli. Nie musi mieć 300KM - nawet byłoby to wskazane ze względu że będzie to dopiero moje drugie auto. Niestety mam fetysz dźwięku i skłaniałbym się w kierunku V6 ale nie znam za dużo fajnych aut z takimi silnikami więc na razie do głowy przychodzi mi tylko:

Alfa Romeo Brera 3.2 V6!
Nissan 350z V6!
Mazda RX-8 (mega dźwięk - dupa silnik do krótkich odcinków)
Subaru Impreza (za tą kwotę raczej nic nie kupie ())
VW Scirocco (obawiam się że w ogóle nie brzmi - nie słyszałem żadnego na żywo)

Możecie polecić coś jeszcze co fajnie brzmi? Jeżdżę sam, w dodatku nie dużo - około 7000km rocznie. Nie zależy mi na RWD. Za to przydało by się jak by jakoś wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #350z #alfaholicy #alfaromeo #mazda #subaru
  • 32
@rol89: Brera nie brzmi fajnie. Trzeba 'wiercić' tłumik lub dobrać jakiegoś specjalnego supersprinta. Ja polecam Alfa GT z silnikiem z Arese brzmi najbardziej zajebiście - dodatkowo Autodelta oferuje pakiety ze 'szperą' i kompresorem przy których można uzyskać ponad 400KM (włącznie z powiększeniem pojemności do 3,7 litra). Jest to taki sam silnik jak w 147 GTA lub 156 GTA
ArpeggiaVibration - @rol89: Brera nie brzmi fajnie. Trzeba 'wiercić' tłumik lub dobra...
@rol89: większość filmików na youtube przez gównane mikrofony nie oddaje brzmienia tego silnika. Tutaj w tunelu mniej więcej słychać 'składowe harmoniczne' - ale do podziwiania pełnego spektrum pozostaje tylko przejechanie się jakąś wersją GTA 147mki albo 156tki lub GT/GTV/166 z 3.2V6
ArpeggiaVibration - @rol89: większość filmików na youtube przez gównane mikrofony nie...