Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam dla siebie jakiegoś fajnego sporta do 40tyś cebuli. Nie musi mieć 300KM - nawet byłoby to wskazane ze względu że będzie to dopiero moje drugie auto. Niestety mam fetysz dźwięku i skłaniałbym się w kierunku V6 ale nie znam za dużo fajnych aut z takimi silnikami więc na razie do głowy przychodzi mi tylko:

Alfa Romeo Brera 3.2 V6!
Nissan 350z V6!
Mazda RX-8 (mega dźwięk - dupa silnik do krótkich odcinków)
Subaru Impreza (za tą kwotę raczej nic nie kupie ())
VW Scirocco (obawiam się że w ogóle nie brzmi - nie słyszałem żadnego na żywo)

Możecie polecić coś jeszcze co fajnie brzmi? Jeżdżę sam, w dodatku nie dużo - około 7000km rocznie. Nie zależy mi na RWD. Za to przydało by się jak by jakoś wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #350z #alfaholicy #alfaromeo #mazda #subaru
  • 32
@Andrzej_K: Wiadomo że V6 od GM nie mają startu do Busso, baa kiedyś marzyła mi się 147 GTA ale cięzko ją znależć no i elektronika lubi ciągle odwalać jakieś wianki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Starsze Alfy niestety już się zestarzały na tyle wyglądem że nie warto w nie pchać takich pieniędzy.

Co do Brery i V6 od GM - da się z tego coś ulepić? Zmiana całego
@l1pka: gs430 to ciekawa propozycja ale niestety to już niezła kobyła, skłaniałbym się bardziej w coś mniejszego bo nie ma sensu wozić powietrza
@rol89: Dla mnie nic się nie zestarzały. GT wygląda moim zdaniem dużo lepiej od Brery. A jeżeli chodzi o chajs, to niezajechane, nienagannie utrzymane, starsze Alfy będą za niedługo powoli drożeć, jestem tego pewien. Z tą elektroniką to różnie bywa, rzeczywiście zdarza się. Kumpel wiosną tego roku, po tym jak jego 147 GTA przestała całą zimę w garażu nieruszana, musiał wymienić ECU. Ale to nie są jakieś astronomiczne kwoty, da się