Wpis z mikrobloga

#warszawa #imigranci #bekazlewactwa #bekazprawakow

Byłem sobie dzisiaj na tej manifestacji antyimigranckiej. Chyba raczej jako obserwator niż uczestnik tak naprawdę. Przedstawię teraz moje spostrzeżenia na ten temat i mam nadzieję, że jest tutaj ktoś z ONR czy innej Młodzieży Wszechpolskiej, kto sobie będzie mógł to przeczytać i chwilę zastanowić nad tym. Taguję, że beka z jednych i drugich, bo to w końcu narodowi socjaliści tak de facto. Tl;dr na końcu.

Po kolei może będę mówił jak to wyglądało.

Zaczęło się oczywiście od paciorka do Matki Boskiej. Jestem niewierzący, ale myślę sobie - no czemu nie, Polska w większości katolicka - jak im to pomaga to niech i tak będzie. Ale mogli się odnieść mimo wszystko do faktu, że w tłumie też są niewierzący popierający ideę (przypominam - hasło przewodnie to "Chcemy repatrianta a nie imigranta"), żeby nie poczuli się jakoś dotknięci tym faktem. Po chwili zaczęli skandować "Nie islamska, nie laicka, tylko Polska katolicka". W tym momencie top kek z mojej strony, bo razem z innymi niewierzącymi zostałem właśnie wrzucony do jednego wora z islamskimi łowcami socjalu, co mnie po prostu #!$%@? mać obraziło i uznałem, że wg. manifestantów jestem takim samym najeźdźcą jak oni, mimo, że mieszkam tu od urodzenia i 5 #!$%@? minut wcześniej wsparłem drobniakami na ile mogłem repatriację Polaków z Donbasu. No ale nie jestem katolikiem więc nie wolno mi być Polakiem xD

Nie wiem jakie scenki tam odgrywano, bo się w tłum nie pchałem i nie widziałem po prostu, ale jestem pewien że poziom żenady był co najmniej średni do wysokiego. Dla tych co nie wiedzą o co mi chodzi - odgrywane były filmiki z jutuba jak imigranci wywalają jedzenie, czy jak się ogółem zachowują. Nie wiem jak to wyglądało, bo po prostu nie widziałem. Może ktoś inny opowie bo stał bliżej gdzieś. Ja po zostaniu uznanym za laickiego terrorystę się nie pchałem, bo jeszcze ktoś wyczuje i mi #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się, że ludzie tam zgromadzeni wiedzieli o co chodzi i nie trzeba było żenancji #!$%@?ć przed przechodniami.

Tylko jeden z organizatorów nie sprawiał wrażenia niebezpiecznego ultrasa. Dwie pozostałe osoby które się wypowiadały - jedna od paciorka i laickiej inwazji, potem aż kipiał z boku, i nie mógł wytrzymać aby nie krzyknąć do mikrofonu "#!$%@?ć" (komentarz na temat jakichś słów o imigrantach). Inny organizator skomentował tą bogatą wypowiedź, że koleś jest 100% Polakiem. To też jak usłyszałem, to stwierdziłem, że ja to chyba jestem #!$%@? jakimś Czechem czy coś i ci ludzie co po placu zamkowym chodzą też nie są z Polski. Drugi rodzynek wyglądał jak rasowy gestapowiec. Garnitur bardzo podobny do tego z pic rel, tylko zamiast swastyki tam chyba było logo MW. Oczywiście fryzura też nazistowska, koniecznie zaczesana na lewo. Połączyć to z nabuzowaną i dosyć nienawistną wypowiedzią, i już ludzie elegancko zaczynają się zastanawiać, czy jednak nie lepiej przyjąć tych imigrantów jak tacy ludzie się im sprzeciwiają. Ktoś tam jeszcze musiał zacząć drzeć ryja z boku do mikrofonu "policja - milicja", na co policjanci stojący obok mnie zareagowali głębokim westchnieniem a ja razem z nimi, bo bagietki sobie grzecznie stały na obrzeżach i tylko obserwowały czy się nic nie odwala. No ale nie mogło się obejść od rzucenia gównem w nich, tak przy okazji.

O skandowaniu "Merkel chcesz murzyna to go sobie w domu trzymaj" jest mi się trudno wypowiedzieć, bo z jednej strony trochę nawet śmiechłem a z drugiej jednak trochę chamstwo. Zajebiste było też skandowanie "Polska tylko dla polaków" (to chyba też pomysł pana 100% polaka). Tymczasem na placu zamkowym połowa ludzi obcokrajowcy turyści ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i od razu sobie pomyślałem, że "Polska tylko dla polaków, ale Anglia już dla anglików i polaków", bo pewnie co drugi białosznurówkowiec na saksach w GB bywał.

Więcej mi się nie narzuca na myśl (pewnie zapomniałem), ale jak jakiś mirek był tam też gdzieś, to może coś doda od siebie.

A teraz podsumowanie, tl;dr i apel do środowisk narodowych:

Weźcie do #!$%@? pana wyjebcie tych ultrasów albo chociaż nie wystawiajcie ich na widok publiczny. Dobra idea pod którą każdy normalny człowiek by się podpisał została #!$%@? przez ultrasowe (nazistowskie wręcz) wstawki, że aż słyszałem jakiegoś gościa stojącego koło mnie jak mówił do drugiego "Ty słuchaj co ten facet #!$%@? xD". Na #!$%@? się odzywać na temat katolicyzmu, na #!$%@? skandować "A na drzewach zamiast liści będą wisieć islamiści", nie dało się tego kulturalnie zrobić? Nie dało się przedstawić faktów, jakichś statystyk gwałtów, z pierdli itd kto na zachodzie przestępstwa popełnia? Nie dało się przytoczyć statystyk zasiłkowych z zachodu? To naprawdę było konieczne aby odstawiać chamówę i budzić w ludziach wątpliwość, czy powinni to popierać?
Pobierz Khaine - #warszawa #imigranci #bekazlewactwa #bekazprawakow

Byłem sobie dzisiaj na...
źródło: comment_z9OMr3T6lfGXZcw4rMs12bWUiMbjmbil.jpg
  • 36
@Khaine: Ja byłem z ciekawości 2 tygodnie temu na manifestacji przeciw imigrantom też w Warszawie i mogę potwierdzić to co napisałeś, że w tych środowiskach narodowych pełno patologii, co przyszła na marsz w piwem i wódką a później sikali w parku obok którego przechodził marsz, do tego śmiecenie puszkami, butelkami, rzucanie petardami i okrzyki "zawsze i wszędzie policja #!$%@? będzie". Taguj #bekaznarodowcow
@vxrd: Ja to nawet byłem wesprzeć ideę, bo to miało być antyimigracyjne. Myślałem, że mowa jest o nielegalnych imigrantach, których nam chcą szwaby wcisnąć w gardło, żebyśmy się udławili. Okazało się, że mowa jest o wszystkich i w sumie, to mnie też by chętnie z kraju #!$%@? xD
@Khaine: W tekście dużo błędów i za dużo rozkmin. Jaka idea była, to wiadomo. Niepotrzebnie dorabiałeś do tego jakieś zbędne ideologie. Ja ich generalnie popieram, no ale ja bym ten marsz próbował zachować na wyższym poziomie.
"policja – milicja" – 100% prawdy. Nie chce mi się opowiadać całych historii, ale raz bez potrzeby i bez wymaganych procedur wykręcili mi rękę, a na komisariacie bez powodu pojechali gazem po twarzy i nie
@Soy_Loco: No przykro mi na temat Twoich doświadczeń z policją, ale jak chcesz zachowywać wizerunek to nie zachowujesz się jak stadionowy #!$%@?, który krzyczy, że policja #!$%@? bo mu nie pozwala ludzi napieprzać po mordzie krzesłami. Trzeba brać pod uwagę, że nie wszyscy są w temacie co się dzieje np. na marszach niepodległości, a chcecie chyba trafić do zwykłych ludzi, bo ci co siedzą w temacie chyba wiedzą o co chodzi,
"policja – milicja" – 100% prawdy. Nie chce mi się opowiadać całych historii, ale raz bez potrzeby i bez wymaganych procedur wykręcili mi rękę, a na komisariacie bez powodu pojechali gazem po twarzy i nie powiem gdzie jeszcze, dodatkowo zabrali mi telefon, żeby sprawdzić, czy ich nie nagrałem i go zablokowali, bo przecież nie znali wzoru odblokowującego telefon, ale i tak próbowali do ostatniej próby. A innym razem, też bez wymaganych
@TowarEksportowy: No w sumie racja, jak tam takie nazistowskie jazdy są normalne, to lepiej żeby nadal mieli 1,5%. Znikąd ratunku dla tego kraju. Zdrajcy po jednej stronie, naziści po drugiej. Gdzieś poza klasyfikacją lawiruje Korwin o którym trudno powiedzieć co zrobi jakby tak naprawdę doszedł do władzy.
@Khaine: Nie no, raz w życiu spotkałem spoko policjanta. Drugim razem spoko patrol na krakowskim rynku. I to wszystko. Reszta same chamy, niedowartościowane, wyżywające się na innych, bo mają pistolet przy sobie i odznakę. Po nocach zamykają się na komisariacie i chleją. Była historia, jak przyjechał do nich nad ranem gość jakimś Porsche, że zarysowali mu błotnik. No to milicjant się pyta, czy się może przejechać. No i jeździli w terenie
@Khaine: prawda pozostaję prawdą niezależnie od tego kto ją wygłasza - emwuoenery to są nawiedzeńcy, podobnie jak ci spod znaku "multi-kulti". Tutaj pełna zgoda. Ale jak już widzę jak ktoś pisze o płaszczach SS i "nazistowskich" fryzurach to wiem, że mam do czynienia z tym samym typem imbecyla, który chwyta pianę o żel na włosach i ciasne spodnie wyzywając od pedałów.
@Soy_Loco: Słuchaj, ja i większość wypoku dobrze wie, że w policji jest patola trochę i nikt się z tym nie sprzecza. Problem jest w wykrzyczaniu tego publicznie na manifestacjach. Dokładnie to samo robią kibole.
@vxrd: Mniej więcej. Wracałem do domu, miałem aparat na szyi zawieszony, wyłączony. No to ktoś mnie woła z pobliskiego ośrodka wczasowego. Wyskoczył ojciec jednego z dzieci, całkowicie ubranych i mnie pyta, co robię. Odpowiedziałem, że zdjęcia, bo robiłem wcześniej zdjęcia nad wodą. Ostatecznie nie wszedłem na teren ośrodka, tylko usiadłem na pobliskiej ławce. Facet chce mi sprawdzić aparat, to odmawiam i mówię, że jak chce, to niech wezwie policję. Oni zadzwonili,
@Soy_Loco: Na wiochach tak jest niestety. Tam wszyscy policjanci to są kumple co się znają od dziecka, łącznie z komendantami i całym innym personelem. Do tego dochodzi mentalność wieśniaka i efekty są jak mówisz.