Wpis z mikrobloga

Jak będzie co najmniej kilka plusów wrzucę resztę wpisów ze swojego pamiętnika, który prowadziłem 14 lat wcześniej. Na początek próbka.
Tak, wiem #przegryw #smutnazaba, ale poza tym to #milosc #mlodosc #nieswiadomosc

#pamietnikmarka

19.03.2001

Sam nie wiem dlaczego się tu wpisuję. Może to dla mnie na stare lata, może dla potomnych... Fajnie tak odczytywać zapiski z poprzednich dni, miesięcy, lat, wieków. Jest godz. 21.35. Byłem dziś u Wirginii z kwiatkiem, aby Ją przeprosić za numer z Hanią. Niesamowita dziewczyna. Czy uda mi się podbić jej serce - nie wiem? We własnym domu izoluje się od świata. To stało się jej nawykiem. Inaczej jest u mnie. W sobotę przyjechała z Hanią. Gadała dużo z moją mamą. Przytuliliśmy się do siebie przy kominku. Czułem się jak w niebie. Ma już dość chłopaków cwaniaków. Potrzebuje kogoś takiego jak ja. Ja potrzebuję jej chyba bardziej. Uwielbiam jej uśmiech. Ma wtedy piękne oczy. Rozumiemy się bez słów. Możemy gadać przez telefon godzinami. Co teraz czuję? Nie wiem. Czuję się skołowany. Chciałbym być tylko z nią, ale boję się jednocześnie odrzucenia z jej strony. Czy przeżyłbym to kolejny raz? Co z Magdą? Nie wiem. Chodzi z jakimś fagasem. Widziałem go kiedyś na mieście, to gapił się na mnie jakbym był z Marsa. Czy się zakochałem? Chyba nie. Chociaż myślę tylko o Niej. Piszę wiersze. Rafał odezwał się do mnie. Marzę o wakacjach nad morzem z Nią i z kumplami. Matura w poniedziałek. Porażka. Zaufałem jej bez granicznie. Opłaci się? Piszę bzdury co? Beznadzieja. Kocham ją?
Pobierz marek_antoniusz - Jak będzie co najmniej kilka plusów wrzucę resztę wpisów ze swojego...
źródło: comment_CLShcpQ4ej1xahuxOVcTORj6Mer1s8SU.jpg
  • 11
@marek_antoniusz: zaobserwowałem tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) czytanie takich wpisów miałoby sens tylko w przypadku krótkiego komentarza jak to się wszystko skończyło, jak potoczyły się dalej losy
Takie pytania jak wyżej zadaje sobie każdy z nas i dobrze by było mieć jakieś odniesienie, bo inaczej to jak czytanie wypocin typu "jak zatrzymać padający deszcz"