Wpis z mikrobloga

Idziesz z różowym i koleżanka na imprezę. Przed pijesz pół litra solo. Klatka, wchodzisz do klubu. Klatka, kupujesz drinki. Klatka, tańczysz węgorza z różowym i koleżanką. Klatka, kłócisz sie z różowym. Klatka, palisz szluga w kiblu. Klatka, różowy wyciąga cie z kibla. Klatka, tańczysz z nieznajomymi karynami, całując jedną z nich. Klatka, koleżanka różowego wyciąga cie za ubrania od karyn. Klatka, oblewasz drinkiem ludzi. Klatka, wyzywasz dj ze puszcza #!$%@?ą muzę. Klatka, siedzisz sam na zewnątrz rozmawiając z ciapatymi. Klatka, atakujesz ciapatych, koleżanka cie obrania. Klatka, różowy płacze i zmierza w stronę domu. Klatka, uderzasz w rozne przedmioty pięścią. Klatka, proponujesz koleżance trojkąt. Klatka, budzisz sie #!$%@? o 14, różowy płacze ze nie chciałeś jej wpuścić do łóżka i odpierdałes #!$%@? cała noc. Ręce napiedalają, głowa nie mniej. Przepraszasz różowego, różowy strzela ci w ryj. Seks, różowy udobruchany. Moralniak największy w życiu.

#wo#!$%@? #badstory #truestory
  • 6
@khaotic: W tym problem ze umiem i jak ktos mi zawsze opowiadał tego typu historie, zawsze myślałem ze to ściema, taka przykrywka zeby nie było ze jestes zjebem. A tu pierwszy raz mnie takie cos spotkało.... Nie chce wiedzieć co robiłem miedzy klatkami, nigdy więcej nie chce czegoś takiego przeżyć.

@megawatt: Gdyby nie słownik, bys pomyślał ze po chińsku napisałem.

@Gellert: BESZTAJCIE mnie trolle, należy mi sie.