Wpis z mikrobloga

#motomirki z #krakow i #malopolska, szukam dobrej trasy na #motocykle. Najlepiej jak najwięcej zakrętów z pominięciem autostrady, jakieś ładne widoczki, ktoś coś poleci? ( ͡º ͜ʖ͡º) w Skale i Niepołomicach już byłem, fajne miejscówy ale trochę za blisko.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przedmidorrr: wczoraj poleciałem w okolice pustyni bledowskiej, lubie tez trase Kraków Olkusz wolbrom skala Kraków. Mozna polecieć na Slowacje, wjazd przez np lysa polana a powrot Chyzne.
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: duzo motocykli widze krakow-wieliczka-gdow-lapanow-muchowka-lipnica-tymowa-grodek nad dunajcem - nowy sacz. trasa kreta, bardzo widokowa i w piekna pogode caly czas slysze w poblizu tej trasy wzzzzzzzzium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: pojedź bokami przez Babice, Libiąż do Bierunia i stamtąd na Miedźną - droga groblą - potem przez Wolę, Górę do Brzeszcz i stamtąd może na Oświęcim - są ze trzy zakręty w lesie i później już chyba nuda.
  • Odpowiedz
@Benny_Lava: Na GSie taka trasa później robi sie mniej przyjemna :-) ostatnio gdy zrobiłem 200km to przez godzinę po zejściu z motoru cały wibrowałem :-D chętnie możemy polatać, ale na razie tak <250km
  • Odpowiedz