Wpis z mikrobloga

@echelon_: Ściągaszsz spust, pokonuje on drogę do momentu w którym uaktywnia iglicę, pada strzał, następuje przeładowanie zamka, puszczasz spust i pokonuje on drogę powrotną do momentu resetu kiedy możesz ponownie zacząć spust ściągać. Reset bardzo często jest na tyle krótki, że nie musisz wykonywać palcem pełnego ruchu tylko krótkie ściąganie i puszczanie. Krótki reset powoduje szybsze strzelanie i łatwiejsze utrzymanie przyrządów w celu.
@Rogue: P30 został zaprojektowany w szczególności dla policji oraz jej podobnych służb. Ten pistolet ma długi reset ale i długą drogę spustu prawdopodobnie ze względu na bezpieczeństwo. Długi spust żeby w sytuacji stresowej policjant mógł w jak najpóźniejszym momencie odpuścić strzał a długi reset myślę, że dla zabezpieczenia przed oddaniem kolejnego strzału jako niekontrolowanego bądź pochopnego.
@roszek: mam sam USP Match, więc z Elite nie strzelałem, tyle, co przymierzyłem się na sucho. Jak ktoś ma duże łapy, to do strzelań tarczowych byłby dobrym wyborem. Ale jest równocześnie... brzydki :)
@roszek: oj nie, nie zgodzę się. Match ma pewien unikalny styl i wygląda jak solidny pistolet. A Elite z tym śmiesznym zwężeniem wygląda mniej poważnie :p