Wpis z mikrobloga

@Colek: Kupiłem 2011.09.11 Bad Company 2 Deluxe Edition i grałem może 10 min bo kupiłem również Medal of Honor wtedy też jakoś w niedalekim odstępie czasu i nie grałem. Ostatnio chciałem odpalić chce żebym konto podał do mulit podaje chce klucz wklepuje informacja że użyty i nie pograsz pisanie do supportu to jak kamień w wodę. Dali mi nowy klucz do BC2 ale to samo.
  • Odpowiedz
@Colek: No tyle że ja to kupiłem na necie :) i w tym sęk.

Ale skoro dostając drugi kod do BC2 mam to samo to coś nie ten tego jest.

A na PL supportcie odpisują po 3 dniach jak nie więcej a po udzieleniu odpowiedzi zamykają sprawę.
  • Odpowiedz
@MenToSCK: a jak powiesz, że na necie kupiłeś, to powiedzą, że ci nie mogą w tym pomóc, bo nie kupiłeś o autoryzowanego sprzedawcy i powiedzą, żebyś się z nim skontaktował.
  • Odpowiedz
@Colek: Ale ten klucz co mi dali jest zupełnie inny niż mam przypisany do gry na Origin.

Aktywując go na Origin nie zmienił się ale w grze też go nie mogłem użyć tam gdzie mnie prosiło o klucz.

Ten sam efekt co wyżej czyli że klucz jest już Użyty.
  • Odpowiedz
@Colek: Raczej nie bo Origin go przyjął bez problemu i nie było komunikatu o tym że był użyty.

A ja go miałem użyć chyba w grze tam gdzie mnie o niego prosiło.

W sumie to nie wiem z czym maja problem nie mogli by przypisać klucz który mam użyty na origin do multi a tak to pierdzielą bez sensu. :D
  • Odpowiedz