Wpis z mikrobloga

#rozowepaski, dlaczego tak trudno Wam się zdobyć na klasę? Założyć sukienkę, szpilki, ładne kolczyki, zadbane włosy ładnie ułożyć, zadbać o dłonie, użyć ładnego lakieru, albo samej kredki. Zrobić delikatny makijaż?
I o kogo ja mam się starać? O cizię w dżinsach, w które się wciskała pół godziny, bo się żywi w Macu? No i nie palcie papierosów. Nie przeklinajcie. Ja w towarzystwie kumpli klnę jak nawalony rumem bosman, ale przy dziewczynach/kobietach, praktycznie nigdy. Czasem się coś wyrwie, ale przeproszę. Tak, wiem, jestem staromodny, ale po co wprowadzać nowomodę, skoro stara była dobra?

#kiciochpyta #kiciochnieogarnia #cojestzwami
  • 73
@krol_bolu: Komputery zostaja, ale aparat juz mozna wniesc? To po co ci wojskowi kazali mi go wlaczac? Mogli zabrac. Moze ostatnio cos w tym temacie sie zmienilo, ale wtedy wygladalo to troche inaczej.
@Message: Do Ciebie i do wszystkich u gory. Ten troll ma sztucznego fb do wyrywania dupeczek. 28 znajomych jedno zdjecie. Wrzuca tam podobne #!$%@? co tu ale niestety 0 atencji. W "dzienniku polskim" adres www.dziennikpolski24.pl nikt nigdy o nim nie slyszal. Widze, ze moderacja juz sie nim zajela i prawidlowo
@wiecejnizjednozwierze: jaki mróz? od ponad dwóch lat nie założyłam spodni, tylko zawsze chodzę w sukience bądź spódnicy. jako że jestem dobrze ubrana, nawet podczas mrozów, które wynoszą po -30 stopni, nie marznę. więc twój argument jest #!$%@?, bo zaświadczasz o tym, że nie potrafisz się ubrać należycie do pogody