Wpis z mikrobloga

#rozowepaski, dlaczego tak trudno Wam się zdobyć na klasę? Założyć sukienkę, szpilki, ładne kolczyki, zadbane włosy ładnie ułożyć, zadbać o dłonie, użyć ładnego lakieru, albo samej kredki. Zrobić delikatny makijaż?
I o kogo ja mam się starać? O cizię w dżinsach, w które się wciskała pół godziny, bo się żywi w Macu? No i nie palcie papierosów. Nie przeklinajcie. Ja w towarzystwie kumpli klnę jak nawalony rumem bosman, ale przy dziewczynach/kobietach, praktycznie nigdy. Czasem się coś wyrwie, ale przeproszę. Tak, wiem, jestem staromodny, ale po co wprowadzać nowomodę, skoro stara była dobra?

#kiciochpyta #kiciochnieogarnia #cojestzwami
  • 73
@misja_ratunkowa: Tak. Kiedy masz czas na jakiś mały piknik? Albo tę bzdurną kawę? Ludzie zawsze tak zagadują. A ja np. nie piję kawy. Wybierzemy się na herbatę? Byle gorzką. Co za idiotyzm. Pyta się najpierw o imię, a później można iść do baru, klubo-kawiarni, do restauracji. Co kto lubi.
@misja_ratunkowa: Współczuję facetowi. Wyjść za taką, co siedzi po nocach na mikro i obraża, zupełnie bez powodu, innych. Musisz byś szlachetnie urodzona. A wiesz, że ja podobno jestem, bo mamy swój herb?
@Nitoslaw: Czegoś konkretnego? Podręcznik kamasutry znajdziesz w sieci. Jak masz pannę, to ucz się z nim. Z dłonią podobno jest trudno. Przynajmniej tak twierdzi testodudon. On nie ma nawet 200 zł na dziwkę.
Ale jak masz jakieś konkretne pytanie, to wal śmiało. Ja już ze swoimi kilkanaście stron przerobiłem.
@Ten_tego: Niewiele? Choćby wpis o zdjęciach. Niczyjego nie skrytykowałem, a nagle zebrała się banda hejterów i po moich, typowo reporterskich, czy jak je tam nazwiesz, jechali jak po burej suce. Ja plusowałem wszystkie zdjęcia, a ktoś, kto nawet nie ma aparatu i niczego nie wrzucił, mnie obrażał. Jakiś gówniarz.
Co byś chciał, żebym zaoferował? Był fajny wpis o seksie, o viagrze, to prawiczki się udzielały, hejtowały, że niby słaby jestem, jak
Pobierz Message - @Ten_tego: Niewiele? Choćby wpis o zdjęciach. Niczyjego nie skrytykowałem, ...
źródło: comment_Zhn5y8McvJr82DpLkO0PVVPTNik97hcb.gif
@Message: Ile ty masz lat? Po tym co piszesz wnioskuje, ze studiujesz dziennie. Prezentujesz poziom zerowy. Na takich jak ty ktorych utrzymuja rodzice (ten twoj tatus.co wedkuje razem z pstragami teczowymi( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nie szanuja ani pieniedzy ani ludzi mowi sie "BANAN". Jedyne co mozesz robic to trollowac w necie. Wystarczy przejrzec twoj profil i juz widzi sie tone baitow. Jeden post o jakiejs dawnej
utrzymuja rodzice


@krol_bolu: No to szkoda, ze nie po to bawie sie grafika od dawna, nie po to pracowalem w dzienniku polskim, nie po to jezdzilem do kataklizmow, robiac zdjecia, nagrywajac na dyktafon wywiady, zeby sie nimi cieszyc za darmo. Podalbym ci nr telefonu do pewnego redaktora. Jasne, ze duzo nie zarabialem, teraz troche wiecej, ale od matki nie dostalem grosza na studia, a skoro ojciec koniecznie chce, zebym studiowal i
@Message: shizofrenia paranoidalna. Sam sovie przeczysz wystarczy posiadac umiejetnosc czytania i poczytac twoje wypociny atencyjna zielonko :). Zaden z Ciebie dziennikarz a jak jestes taki kozak to sie przedstaw na priv. Akurat tak sie sklada, ze mam wyksztalcenie dziennikarskie i znam sporo osob z branzy ( slask, warszawa, gdansk i z twojego krakowa) dlatego w pare minut moglbym to potwierdzic. Takie #!$%@? co cisniesz to typowe wypociny i zale kogos kto
@krol_bolu: A i nigdy nie wejdziesz na spotkanie z netbookiem to najwiekszy farmazon ktory napisles(a jest ich tam calkiem sporo). Zero pojecia o procedurach no ale tak twoja "zajebistosc" zalatwi wszystko. Brakowalo tam jeszcze stwierdzenia, ze jeden zolnierz Ci #!$%@? kabana a drugi stalkuje Cie od tamtej pory bo zostal gejem przez twoj majestat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i nigdy nie wejdziesz na spotkanie z netbookiem


@krol_bolu: Chcesz zobaczyc zdjecia? Tu nie wrzuce, ale na priv moga pojsc. Wszedlem, tylko musialem go uruchomic. To wystarczylo. Malo swiata chyba widziales.
@Message: Co do kobiet, w pełni się zgadzam. Kobieta powinna być kobieca czyli dbać o siebie i o swój ubiór. Podobno nie ma brzydkich kobiet - są tylko niezadbane. U mnie osobiście, jednym z ważniejszych kryteriów są paznokcie. Najlepiej własne, długie i pomalowane, ewentualnie krótkie ale zadbane. Nie potrafię patrzeć na ręce kobiet które mają - o zgrozo - poobgryzane paznokcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)